Klaudia Halejcio zaliczyła zabawną wpadkę w restauracji. "Najważniejsze, że smakowało"

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio
Źródło: MWMEDIA
Klaudia Halejcio od dłuższego czasu tworzy rozrywkowy kontent w mediach społecznościowych. Jej ostatnie nagranie rozbawiło internautów do łez. Aktorka zaliczyła niemałą wpadkę w restauracji. Zobaczcie sami.

Klaudia Halejcio jest znaną polską aktorką. 32-latka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, a w ciągu ostatnich kilku miesięcy zaczęła również tworzyć krótkie, zabawne nagrania na platformie TikTok, gdzie w krótkim czasie zyskała dużą rozpoznawalność.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

PREMIERABARBIE_HALEJCIO_SLUB (1)
Klaudia Halejcio o ślubnych planach
Klaudia Halejcio o ślubnych planach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia Halejcio zaliczyła zabawną wpadkę w restauracji

Prywatnie Klaudia Halejcio spotykała się z choreografem i tancerzem Tomaszem Barańskim. Po dwóch latach para rozstała się. Aktorka nie chciała mówić w mediach o swoim życiu prywatnym, dlatego jej kolejny związek był bardzo ciekawy dla internautów.

Ta znajomość również nie przetrwała próby czasu i już w 2019 r. aktorka poinformowała o rozstaniu. W 2020 r. Klaudia Halejcio związała się z biznesmenem Oskarem Wojciechowskim. Zakochani w 2021 r. powitali na świecie swoją córę Nel.

Klaudia Halejcio jest gwiazdą mediów społecznościowych. Na Instagramie obserwują ją blisko 900 tys. użytkowników. Od jakiegoś czasu jej filmy na TikToku i rolki na Instagramie biją rekordy oglądalności, a ostatnie wideo aktorki właśnie do takich należy.

Klaudia Halejcio ostatnio spędzała wakacje z ukochanym na Malediwach. Para wybrała się na kolację, podczas której Klaudia Halejcio pomyliła serwetkę z... własną marynarką, w którą wytarła brudne usta. Do zabawnego nagrania aktorka dodała podpis "Memy z mojego życia".

Wideo rozbawiło internautów do łez, co postanowili zakomunikować w komentarzach.

"Ważne, że smakowało", "Płacze ze śmiechu", "Klaudia, kocham twoje nagrania", "Mam nadzieję, że marynarka się sprała", "Wspaniałe", "Ale zrobiłaś mi dzień" - czytamy.

Klaudia Halejcio o ślubnych planach

Jakiś czas temu Klaudia Halejcio w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą powiedziała, dlaczego przez długi czas ukrywała informację o zaręczynach.

- Media mnie zamęczyły, kiedy pojawiła się informacja, że pojawił się partner w moim życiu, pytali kiedy ślub? Kiedy coś się wydarzy? Mnie to bardzo zmęczyło, stwierdziłam, że zachowam to dla siebie, nacieszę się tym przez rok i w pewnym momencie ogłoszę tę informację — powiedziała Klaudia Halejcio.

Klaudia Halejcio zaznaczyła również, że przez różne zajętości zwleka ze ślubem, ale chciałaby ruszyć z tym tematem do przodu.

- Na początku była taka myśl, że w ogóle nie ogłoszę zaręczyn, tylko ogłoszę to, że już jesteśmy po ślubie, ale nie wybraliśmy jeszcze ani daty, ani miejsca, to wszystko moja wina, przyznaje się, to wymaga tak dużej pracy, że nie mogę się za to zabrać. I z każdym dniem powtarzam sobie, że za tydzień odpuszczę sobie jakieś projekty i usiądę do tego, zorganizuje wszystko, a przynajmniej pomyślę, jakby to miało wyglądać — wyznała w rozmowie z nami.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości