Znamy pierwszego uczestnika nowego sezonu "Azja Express". To znany sportowiec

Uczestnicy poprzedniej edycji programu "Azja Express"
Uczestnicy poprzedniej edycji programu "Azja Express"
Źródło: MWMEDIA
W nowym sezonie "Azja Express" wystąpi ceniony sportowiec. O swoim udziale w znanym telewizyjnym show gwiazdor opowiedział na kanapach "Dzień Dobry TVN". W programie będzie towarzyszyć mu inny mężczyzna. O kogo chodzi?

"Azja Express" jest obecnie jednym z największych przebojów stacji TVN. W programie znani i lubiani podróżują w parach i wykonują ważne zadania... W poprzednich sezonach w programie wystąpiło wiele znanych i cenionych osób.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

AZJAEXPRESS_ANDZIAKSLUKA_SMZWIAZEK
Andziaks i Luka o "Azja Express". Jak program wpłynął na ich związek?

Znamy uczestnika nowej edycji programu "Azja Express"

W nowym sezonie programu "Azja Express", który wkrótce zostanie wyemitowany przez stację TVN, jak zwykle weźmie udział wiele osób, które możemy kojarzyć z pierwszych stron gazet. Teraz okazuje się, że jednym z uczestników show będzie uznany sportowiec — Jan Błachowicz. Mężczyzna jest jednym z najpopularniejszych zawodników MMA i byłym mistrzem organizacji UFC w wadze półciężkiej.

Jan Błachowicz potwierdził swój udział w nowym sezonie "Azji Express" podczas niedawnego odcinka "Dzień Dobry TVN". Na kanapach popularnej telewizji śniadaniowej towarzyszyła mu żona Dorota oraz ich 3-letni syn. Sportowiec w trakcie programu zdradził, że wystąpi w parze z kolegą.

"Tak, to prawda. Pojadę w parze z kolegą. Kolega Józek, góral, hej!" - wyznał.

Przy okazji Marcin Prokop zapytał sportowca, czy ten nie obawia się, że przez udział w programie z kolegą mężczyźni mogą mieć problem ze złapaniem stopa.

"Poradzimy sobie, poradzimy, jednak ten urok osobisty poza oktagonem zadziała" - wyznał rozbawiony sportowiec.

Czesław Mozil wrócił do Turcji. Odwiedził jedną z rodzin poznaną w "Azja Express"

Czesław Mozil i jego małżonka Dorota brali udział w programie "Azja Express", który był emitowany w 2023 roku. Po wielu miesiącach od zakończenia show, pamiętając o serdeczności i gościnności, którą spotkali podczas swojej podróży, para postanowiła odwiedzić rodzinę z Turcji, która w trudnym momencie udzieliła im schronienia.

W ramach programu "Azja Express", uczestnicy mieli za zadanie przemierzyć autostopem ponad 4 tysiące kilometrów, przekraczając granice Turcji, Gruzji i Uzbekistanu. Wyzwanie to nie tylko testowało ich zdolności przetrwania, ale również pozwalało na poznanie kultur i ludzi tych krajów.

Podczas jednego z noclegów, Czesław i Dorota Mozilowie mieli okazję poznać turecką rodzinę, która zapewniła im schronienie i jedzenie. Spotkanie to wpłynęło na nich tak mocno, że postanowili wrócić do Turcji, aby ponownie spotkać się z tą rodziną i zobaczyć ich rodzinne miasto oczami lokalnych mieszkańców.

"Przyjaźnie często nawiązuje się w przedziwnych okolicznościach. Rok temu ci cudowni ludzie wpuścili nas, obcych, do swojego domu: nakarmili, użyczyli łóżko. Dzisiaj odwiedziliśmy ich bez kamer. Tym razem pokazali nam #bursa, jakiej nie mieliśmy szansy poznać. Dziękujemy!" - napisał muzyk pod zamieszczonym zdjęciem z osobami poznanymi w programie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości