Kolejny cios dla Kate Middleton? Pojawiają się spekulacje o teście na zachowanie

księżna Kate
Kate Middleton
Źródło: Getty Images
Od kilku tygodni brytyjskie media żyją tym, co dzieje się w rodzinie królewskiej. W jednym czasie zbiegły się bowiem operacje króla Karola III i księżnej Kate. Niedługo później okazało się również, że monarcha walczy z nowotworem, a Kate Middleton przebywa z dala od pałacu Buckingham, by odpowiednio zregenerować ciało i umysł po zabiegu, którego szczegółów do tej pory nie ujawniono. Najnowsze informacje sugerują jednak, że to nie koniec problemów przyszłej królowej. Prawdziwa sinusoida emocji ma się bowiem zacząć wraz z początkiem kwietnia. Zobaczcie dlaczego.

Choroba króla sprawiła, że w pośpiechu do Londynu przybył książę Harry. Miał spędzić z ojcem niecałe 40 minut odmawiając tym samym rozmów z jego żoną, królową Camillą. Niedługo później w mediach zawrzało, że wyrażenie chęci pomocy w obowiązkach królewskich na czas choroby ojca przez Harry'ego rozwścieczyło księcia Williama. I jakby tego było mało, do konfliktu nagle wkracza Meghan Markle, która rzekomo ma spędzać sen z powiek Kate Middleton.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Film Royalsi
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Księżna Kate mierzy się z kolejnymi problemami?

O problemach zdrowotnych księżnej Kate niewiele wiadomo. Tym bardziej, brytyjskie brukowce mają ogromne pole do snucia niczym niepotwierdzonych historii. Najwięcej sympatyków zebrała wersja, iż Kate Middleton spodziewa się dziecka, a operacja, której się poddała była z tych ratujących życie lub zdrowie. Przedstawiciele pałacu Buckingham skrupulatnie jednak milczą w tej kwestii a jedyne do tej pory oświadczenie mówi, iż przyszła królowa przeszła od dawna planowany zabieg, po którym z dala od zainteresowania mediów musi odpocząć.

I gdy wszystko wskazywało na to, że wraz z piękną wiosną odrodzą się również publiczne wystąpienia księżnej Kate, nad żoną księcia Williama zawisły czarne chmury. Brytyjskie media doniosły bowiem, że książę Harry ma pojawić się wraz z żoną po Wielkanocy na nabożeństwie w katedrze św. Pawła z okazji 10 rocznicy igrzysk Invictus Games. I właśnie to o spotkanie Meghan Markle i Kate Middleton chodzi, gdyż panie (jeśli wierzyć doniesieniom mediów i specjalistom od czytania mowy ciała) mówiąc delikatnie, nie pałają do siebie sympatią. Tym samym dla przyszłej królowej ma być to niejako sprawdzian zachowania w obecności osób, których by się w swoim otoczeniu nie życzyło.

Książę Harry chce wrócić do pełnienia obowiązków w brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Książę Harry zrezygnował z pełnienia obowiązków członka brytyjskiej rodziny królewskiej. Tuż po tym wraz z żoną Meghan Markle przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, gdzie żyje ciesząc się wolnością i brakiem ściśle określonych reguł. Choroba jego ojca, króla Karola III była dla wielu informacją, że być może Harry wróci na dwór. Brukowce są jednak bezlitosne. Nie ma na to szans?

W niedzielę 18 lutego 2024 roku niemal wszystkie gazety w Wielkiej Brytanii rozpisywały się o tym co teraz może się dziać w rodzinie królewskiej. Powołując się na informatora, podano, że książę William uważa, że nie może ufać młodszemu bratu i jego żonie i nie widzi potrzeby, by wracał na stałe w rodzinne strony.

Książę Harry w jednym z niedawnych wywiadów dla stacji ABC wyznał, że choroba ojca może być impulsem do zjednoczenia członków jego rodziny. Tym samym zadeklarował gotowość do pomocy we wszystkich czynnościach. Jak jednak szybko przypomniały brukowce, ustalenia z 2020 roku kiedy to Harry postanowił zrezygnować z obowiązków i przywilejów, wynikających z członkostwa w rodzinie królewskiej jasno określają, że jego decyzji w żaden sposób cofnąć już nie można.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości