Krzysztof Skiba tracił słuch? Oszuści wykorzystali go w okropny sposób. "Jestem bardzo wkurzony"

Krzysztof Skiba
Krzysztof Skiba wykorzystany przez oszustów
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof Skiba poinformował, że kolejny raz został wykorzystany przez oszustów. Tym razem sprawa jest naprawdę poważna i muzyk zgłosił ją na policję. Oszuści zmyślili wiele rzeczy, aby naciągnąć ludzi na pieniądze. Lider Big Cyc apeluje do fanów o ostrożność.

Niestety wizerunki popularnych osób często są wykorzystywane przez internetowych oszustów, którzy zrobią wszystko, by wyłudzić pieniądze. Reklamy z fałszywymi wypowiedziami gwiazd brzmią bardzo wiarygodnie, ale nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Krzysztof Skiba zaprzecza, że miał problemy ze słuchem. Oburzyło go to, jak wykorzystali go oszuści.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Jakub Gierszał o kradzieży tożsamości. "Było dużo takich kont, które się pode mnie podszywały"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Krzysztof Skiba wykorzystany przez oszustów

Krzysztof Skiba opublikował nowe zdjęcie z ważnego powodu. Zaczął od tego, jak bardzo zdenerwowały go działania oszustów.

"Drodzy Państwo. Na zdjęciu się uśmiecham, ale tak naprawdę to jestem bardzo wkurzony. W Internecie krąży fikcyjna reklama 'cudownego' leku na poprawę słuchu i na odmładzanie. Oszuści wykorzystali mój wizerunek i posługując się nim, spreparowali całkowicie zmyśloną historię. Reklama jest w formie wywiadu. Rozmawia ze mną znana dziennikarka Agnieszka Gozdyra, która też nic pewnie o tym nie wie i też jest ofiarą kradzieży wizerunku" - wyjaśnił Krzysztof Skiba.

Lider Bic Cyc poinformował, że z nieistniejącego wywiadu czytelnik może dowiedzieć się, że artysta załamał się, gdy tracił słuch. Znajomi mieli się od niego odwrócić. Jednak pomógł mu reklamowany przez oszustów lek, którego nie ma w aptekach, a niejaki doktor Sipiński (którego Krzysztof Skiba nigdy nie spotkał) sprzedaje go w promocyjnej cenie. Muzyk podkreślił, że to po prostu wyłudzanie od ludzi pieniędzy. Dodał, że nie pierwszy raz pada ofiarą wykorzystywania jego wizerunku. Wcześniej nazwiskiem i zdjęciem artysty były reklamowane fikcyjne loterie i konkursy, w których można było wygrać tysiące euro.

Podszywanie się pod znaną osobę jest co prawda potwierdzeniem mojej popularności i wiarygodności oraz pozytywnego odbioru społecznego [...] Tym bardziej więc jako osoba lubiana i pozytywnie odbierana, bardzo proszę państwa o rozwagę oraz ostrożność. Apeluję tą drogą do wszystkich, aby nie kupować fikcyjnego leku reklamowanego moim zdjęciem i całkowicie zmyślonym wywiadem. Sprawę zgłaszam na policję. Proszę o udostępnianie tego postu, aby ostrzec innych
- apeluje muzyk.

Krzysztof Skiba znów się żeni. Karolina Kempińska zdradziła szczegóły ślubu

Krzysztof Skiba już niedługo ponownie się ożeni. Lider zespołu Big Cyc przez lata był mężem Renaty, z którą rozwiódł się w marcu bieżącego roku. Następnie związał się z młodszą o 26 lat Karoliną Kempińską. Muzyk na początku ukrywał swój związek, jednak gdy ogłosił rozstanie z byłą żoną, zaczął chwalić się nową ukochaną. Para udostępnia w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia i nie kryje już swojej miłości.

Karolina Kempińska zdradziła nam, jak zorganizowała ślub. Postanowienia przyszłej Panny Młodej mogą niektórych zdziwić.

- Ja chcę taki skromy ślub. Mam tylko panią florystkę, ale też dużo dekoracji sama przygotowałam. Nie będziemy mieć tradycyjnego wesela, nie będzie pierwszego tańca, nie chcemy gier weselnych, bo ja tego nie znoszę - wyznała partnerka Krzysztofa Skiby w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl.

Karolina Kempińska uznała też, że nie zaszaleje z suknią ślubną. Wybrała klasyczną kreację.

- To wszystkich zszokuje. Będę miała skromną sukienkę, bez żadnego dekoltu [...] Poszłam wybrać suknię z mamą, bo siostra mieszka w Anglii - opowiadała.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości