Gwiazdy

Krzysztof Skórzyński to nie tylko dziennikarz. W "Mask Singer" pokazał talent muzyczny

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Krzysztof Skórzyński

Krzysztof Skórzyński to dziennikarz TVN i TVN24. Ostatnio widzowie zobaczyli go w całkiem nowej odsłonie. Okazało się, że prezenter ma talent muzyczny. Pokazał go w programie "Mask Singer".

Krzysztof Skórzyński był dziennikarzem politycznym "Faktów" TVN i TVN24. Obecnie nie zajmuje się już polityką. Dlaczego? Co wiemy o jego życiu?

Krzysztof Skórzyński - wiek, kariera

W sieci nie znajduje się informacja o wieku Krzysztofa Skórzyńskiego. Wiemy jednak co nieco o jego wykształceniu i karierze. Studiował na Uniwersytecie Warszawskim. Krzysztof Skórzyński karierę dziennikarską zaczynał jednak w radiu TOK FM, gdzie miał własną audycję. W 2006 roku związał się ze stacją TVN. Na początku nagrywał materiały na żywo z Sejmu. Pracował też nad programem "Polska i świat". W 2010 roku dołączył do redakcji "Faktów" TVN. W swoich reportażach poruszał głównie tematy polityczne i kościelne oraz sprawy społeczne.

Od września 2020 roku Krzysztof Skórzyński w stacji TVN24 prowadził swój autorski program publicystyczny "Sprawdzam". Emitowany był na żywo. W każdym odcinku prowadzący sprawdzał doniesienia medialne i demaskował fake newsy. Pokazywał też luki w przepisach i wyjaśniał, kto za nimi stoi. Do programu zapraszał gości związanych z danym tematem, który był aktualnie poruszany. Stacja zakończyła nadawanie programu we wrześniu 2021 roku.

Krzysztof Skórzyński w "Mask Singer"
Krzysztof Skórzyński Źródło: TVN

Krzysztof Skórzyński - afera mailowa

Krzysztof Skórzyński przez ostatnie lata był reporterem polityczno-społecznym. W połowie września 2021 roku został zawieszony w obowiązkach. Chodziło o wyciek maili z prywatnej skrzynki Michała Dworczyka, szefa Kancelarii Premiera zwany aferą mailową. Z korespondencji wynikało, że dziennikarz doradzał politykowi.

Stacja TVN ogłosiła, że przeprowadzi wewnętrzne śledztwo w tej sprawie, a do czasu jego zakończenia odsunęła go od tematów politycznych. Prezenter zajął się obsługą reporterską Pucharu Świata w skokach narciarskich, a następnie pracował przy programach TVN24 dotyczących wojny w Ukrainie.

"Wspólnie z Krzysztofem Skórzyńskim uznaliśmy, że obecnie dziennikarz będzie zajmował się niezwiązanymi z polityką formatami i programami TVN Grupa Discovery" – informowała stacja.

Kulisy programu "Mask Singer". Jak detektywi oceniają pierwsze odcinki?
Kulisy programu "Mask Singer". Jak detektywi oceniają pierwsze odcinki? Źródło: Co Za Tydzień

Krzysztof Skórzyński - "Mask Singer"

Widzowie TVN kojarzą Krzysztofa Skórzyńskiego także dzięki programowi "Mask Singer". Tam pokazał swój talent muzyczny. Prezenter występował w kostiumie Koguta. W show doszedł do półfinału.

Krzysztof Skórzyński w "Mask Singer"
Krzysztof Skórzyński w "Mask Singer" Źródło: TVN

Krzysztof Skórzyński - życie prywatne, żona, dzieci

Krzysztof Skórzyński jest żonaty. Jego żona ma na imię Anna. Para poznała się na pielgrzymce. Prezenter wielokrotnie w wywiadach deklarował, że jest praktykującym katolikiem. Małżeństwo ma trójkę dzieci – syna Antka oraz córki Helenę i Marysię. Krzysztof Skórzyński niejednokrotnie powtarzał w wywiadach, że bardzo poważnie traktuje rolę ojca.

"Mężczyźni popełniają potężny grzech, jeśli mają wobec żony-matki takie same oczekiwania, jakie mieli, zanim pojawiło się dziecko. Sam tak kiedyś miałem! Pytałem żonę, czemu nie zrobiła czegoś, skoro cały dzień „siedziała” w domu… Jeśli nie zadba się o siebie wzajemnie, przyjdzie kryzys. A czasem naprawdę wystarczy niewiele" – mówił w wywiadzie dla serwisu Aleteia.

Doświadczenia związane z rolą ojca skłoniły go do napisania książki "Świat na głowie. Rozmowy z ojcami o największym wyzwaniu życia". Książka ma formę wywiadów. O ojcostwie z Krzysztofem Skórzyńskim rozmawiają: Michał Koterski, Bartek Królik, Adam Nowak, Cezary "Cezik" Nowak oraz Przemysław Saleta.

Krzysztof Skórzyński - Instagram

Krzysztof Skórzyński posiada konto na Instagramie. Jego nick to @k.skorzynski. Dziennikarza znajdziemy także na Twitterze pod nazwą @skorzynski.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości