Książę Harry i Meghan Markle zażegnali kryzys w związku? Nowe zdjęcie wiele wyjaśnia

Książę Harry i Meghan Markle
Książę Harry i Meghan Markle mieli kryzys?
Źródło: Rosa Woods - Pool/Getty Images
Media od kilku miesięcy donosiły o rzekomym kryzysie w związku księcia Harry'ego i Meghan Markle. Para nie pokazywała się razem, a sama Amerykanka przestała nosić pierścionek zaręczynowy od męża. Teraz jednak Sussexowie rozwiali plotki dzięki najnowszym zdjęciom, które wykonali im paparazzi.

Książę Harry i Meghan Markle nieprzerwanie od kilku lat wzbudzają emocje na całym świecie. Para w 2020 roku odłączyła się od rodziny królewskiej i tym ruchem przysporzyli sobie zarówno zwolenników, jak i "wrogów". Ci drudzy nie szczędzą gorzkich słów w stosunku do małżeństwa w mediach i co jakiś czas podrzucają prasie nowe informacje na temat ich związku, które nie zawsze są prawdziwe. W ostatnich dwóch miesiącach jednak pojawiło się w sieci wiele informacji o tym, że para przechodzi poważny kryzys.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

CZTSTENKA_SLUB
Danuta Stenka o małżeństwie. "To nie płynęło łódeczką po lustrzanej tafli"
Danuta Stenka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim ponad 30-letnim małżeństwie. Gwiazda przyznała, że nie zawsze jej wspólne życie z mężem było usłane różami, a gdy jej córki wyprowadziły się z domu, przeszła prawdziwą próbę. - Poczułam, że to jest taki moment, kiedy życie mówi "sprawdzian związkowy" - wspominała.

Książę Harry i Meghan Markle mają kryzys w związku?

Pierwsze informacje na temat kryzysu u Sussexów pojawiły się ponad dwa miesiące temu. Meghan Markle i książę Harry 24 kwietnia 2023 roku wybrali się na mecz NBA Los Angeles Lakers kontra Memphis Grizzilies. Para zasiadła na trybunach i obserwowała rozgrywkę. W pewnym momencie skupiła się na nich jedna ze stadionowych kamer, zwana także "Kiss cam". Zgodnie z tradycją, para, na którą skieruje się jej obiektyw, powinna się pocałować. Książę Harry nachylił się w kierunku ukochanej, jednak Meghan Markle odrzuciła jego zaloty, a cała sytuacja wyglądała dosyć niezręcznie.

Potem pojawiły się niepokojące doniesienia dotyczące 5. rocznicy ślubu małżeństwa. Według informatorów "The Sun" książę Harry spędził ten wyjątkowy dzień samotnie w ich domu w Montecito. Co więcej, syn króla Wielkiej Brytanii od pewnego czasu miał się wyraźnie izolować od żony, wynajmując nawet hotele na kolejne samotne noce.

"Według doniesień, 38-letni Harry ma dla siebie pokój w wiodącej sieci hoteli w Montecito, w pobliżu rezydencji pary o wartości 12 milionów funtów. Od czasu do czasu przebywa tam bez żony. Mówi się również, że Harry zatrzymuje się w ekskluzywnym San Vicente Bungalows, prywatnym klubie członkowskim w Los Angeles. (...) Według źródła, Harry uważa go za 'swoje miejsce ucieczki'" - mogliśmy przeczytać w "The Sun".

Książę Harry i Meghan Markle pojawili się razem publicznie

Od tamtego czasu Sussexowie nie byli widywani publicznie, a głos w sprawie kryzysu zabrał rzecznik pary, który w rozmowie z "Page Six" zaprzeczył medialnym plotkom. Jego komentarz nie zadowolił jednak fanów pary, ponieważ był bardzo zachowawczy.

To nieprawda
- powiedział przedstawiciel Sussexów.

Niedługo później Meghan Markle wzięła udział w gali Women of Vision Awards. Internauci szybko zauważyli, że na jej palcu brakuje... pierścionka zaręczynowego, który pochodził z kolekcji księżnej Diany i miał szczególną wartość zarówno dla księcia Harry'ego, jak i jego żony.

"Jej rzekome zapomnienie założenia pierścionka jest dobitnym sygnałem dla księcia Harry'ego, że ich problemy w związku nie są tak małe, jakby się mogło wydawać" - przekazywał wówczas informator Woman's Day.

Jak było naprawdę? Tego pewnie nigdy się ostatecznie nie dowiemy, jednak wszystko wskazuje na to, że jeśli Sussexowie rzeczywiście mieli kryzys, to już go zażegnali. Para została bowiem sfotografowana razem w Los Angeles przez paparazzich, a ich wspólne zdjęcie wywołało lawinę komentarzy. Fanom nie umknął fakt, że oboje wyglądali na bardzo szczęśliwych.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Rosa Woods - Pool/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości