Wpadka na koncercie Taylor Swift. Piosenkarka zachwyciła szybką reakcją

Taylor Swift
Taylor Swift spektakularnie uratowała koncert
Źródło: Getty Images North America
Taylor Swift osobiście ratowała swój koncert. To już kolejna wpadka techniczna, jaka przydarzyła się podczas "The Eras Tour". Tym razem nie zadziałał mechanizm zapadni, dzięki któremu gwiazda miała dostać się w kulisy na szybką przebiórkę. Piosenkarka nie czekając, postanowiła zadziałać instynktownie.

Taylor Swift to z pewnością jedna z gwiazd najjaśniej świecących w przestrzeni światowej kultury pop. Doceniana nie tylko przez szalone tłumy fanów, ale i znawców — na swoim koncie ma już bowiem 11 statuetek Grammy. Mimo to 33-letnia wokalistka nie osiadła na laurach i właśnie przebywa w kolejnej trasie koncertowej "The Eras Tour", którą dowcipni fani nazywają "The Errors Tour". Wszystko ze względu na kolejne wpadki.

Dalsza część artykłu pod materiałem wideo.

czt_14
Czesław Mozil wraca z nową trasą koncertową
Kamery "Co za Tydzień" towarzyszyły Czesławowi Mozilowi podczas trasy koncertowej

Taylor Swift pobiegła ratować koncert

W piątek i sobotę Taylor Swift występowała w Cincinnati. W sieci głośno zrobiło się między innymi o fanach, którzy przed koncertem ukrywali się pod kocem. Jedna z kobiet wyznała, że chciała pozostać anonimowa, ponieważ... przebywa na tzw. L4.

To nie jedyna sprawa, o której mówi się po dwóch spektakularnych koncertach. Taylor Swift musiała bowiem zmierzyć się z problemami natury technicznej. Część sceny, która miała zjechać w dół, zabierając ją w kulisy, w newralgicznym momencie po prostu... nie poruszyła się. Miało to być moment zmiany stroju. Taylor postanowiła ratować sytuację i wyprzedzając swoich tancerzy, pobiegła do garderoby inną drogą.

"The Errors Tour" — szereg wpadek podczas trasy koncertowej Taylor Swift

Wszystko zostało uwiecznione na nagraniach fanów, które stały się już prawdziwym viralem. W komentarzach można przeczytać o podziwie dla artystki, bo jej bieg w wysokich obcasach, wyglądał naprawdę spektakularnie.

"Im dłużej to oglądasz, tym bardziej to jest zabawne";

"Uwielbiam, jak najpierw idzie powoli, a potem nagle zaczyna biec";

"Jest profesjonalistką" — piszą zachwyceni użytkownicy TikToka.

Inni z przymrużeniem oka oceniają przygotowanie techniczne całej trasy.

"Kocham 'The Errors Tour'" — piszą niektórzy, parafrazując tytuł koncertu i nazywając go trasą pomyłek.

Nie ujmując profesjonalizmowi Taylor Swift, warto przypomnieć, że w ciągu ostatnich miesięcy na koncertach 33-letniej gwiazdy zdarzało się wiele przypadkowych incydentów. W konkursie na najbardziej kuriozalne zrządzenie losu z pewnością wygrywa to z początku czerwca. Gwiazda musiała przerwać występ z powodu... muchy, która wleciała jej do ust.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości