Książę Harry i Meghan Markle zbudowali finansowe imperium. Ile zarabiają?

Książę Harry i Meghan Markle zarabiają krocie
Książę Harry i Meghan Markle zarabiają krocie
Źródło: Steve Parsons - WPA Pool/Getty Images
Hiszpański magazyn "Marca" podliczył zarobki księcia Harry'ego i Meghan Markle. Okazuje się, że Sussexowie, mimo odłączenia się od rodziny królewskiej, nie mogą narzekać na brak pieniędzy, a ich majątek jest bardzo imponujący. Zarobki małżeństwa są liczone nawet w setkach milionów dolarów.

Książę Harry i Meghan Markle od trzech lat wiodą życie z dala od rodziny królewskiej. Para mieszka razem ze swoimi dziećmi na przedmieściach Los Angeles w dzielnicy, w której mieszkają głównie milionerzy, biznesmeni i znani aktorzy. Małżeństwo samo finansuje swój byt, a teraz ich zarobkom przyjrzał się hiszpański magazyn "Marca". Okazuje się, że Sussexowie nie stracili finansowo na tym, że odcięli się od Windsorów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

NATASZA_RODZINA
Natasza Urbańska o rodzicach i wsparciu najbliższych
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ile zarabiają książę Harry i Meghan Markle? Są to spore sumy

Hiszpański magazyn "Marca" oszacował, że zarobki księcia Harry'ego i Meghan Markle już niedługo mogą przekroczyć kwotę 100 milionów dolarów. Wszystko za sprawą tego, że popularność Sussexów w ostatnich miesiącach wyraźnie wybiła do góry. Małżeństwo podpisało także kilka lukratywnych kontraktów.

Książę Harry niedawno wydał autobiografię "Spare", która na całym świecie sprzedała się niczym świeże bułeczki. Książka do tej pory rozeszła się w nakładzie 750 tysięcy egzemplarzy w Wielkich Brytanii oraz 629 300 egzemplarzy w Stanach Zjednoczonych. Syn króla Karola III pewną część z zysku przeznaczył na wsparcie wybranych organizacji charytatywnych, ale i tak zarobi na niej sporo. Wydawnictwo Penguin Random House miało mu zapłacić samą zaliczkę w kwocie aż 20 milionów dolarów.

Meghan Markle także pracuje obecnie nad swoją książką, a także prowadzi własny podcast. Małżeństwo podpisało umowę ze Spotify, która opiewa na kwotę 30 milionów dolarów. To jednak nie wszystko. Niedawno jedna z platform wypuściła kilkugodzinny wywiad z parą, za który Sussexowie mieli zainkasować aż 100 milionów dolarów. Książę Harry i jego żona niedługo będą czerpać też zyski ze swojej firmy Archewell Productions, która ma zająć się kręceniem programów dla dzieci, a także filmów fabularnych i dokumentalnych.

Książę Harry i Meghan Markle odcięli się od rodziny królewskiej trzy lata temu

Książę Harry i Meghan Markle podjęli decyzję o zrezygnowaniu z pełnienia obowiązków wysokich rangą członków rodziny królewskiej równe trzy lata temu. Para zdecydowała wówczas, że chce żyć na własny rachunek i wyprowadziła się z Wielkiej Brytanii. Małżeństwo nie mogło już dłużej prowadzić działalności, które byłyby związane z Windsorami, ani czerpać korzyści finansowych z działalności reszty rodziny.

Wówczas wyszło na jaw, że książę Harry ma prawo do pieniędzy z funduszu ojca, który założył po śmierci księżnej Diany. Nie wiadomo jednak, czy Sussexowie z niego korzystali. Para początkowo wybrała na cel swojej przeprowadzki Kanadę. Książę Harry i Meghan Markle zwrócili się wtedy do tamtejszego rządu z prośbą o finansowanie ich codziennej ochrony. Kanadyjczycy jednak odmówili. Niedługo potem małżeństwo przeniosło się do Stanów Zjednoczonych.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Steve Parsons - WPA Pool/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości