Książę Harry pokazał, jak wyrosła jego córka. Lilibet bardzo się zmieniła

Książę Harry
Książę Harry zabrał Lilibet na paradę
Źródło: Getty Images
Książę Harry został sfotografowany podczas obchodów Dnia Niepodległości w USA. Zauważono go w tłumie z córeczką Lilibet. Dziewczynka ma już dwa lata. Zobaczcie, jak teraz wygląda. Córka Meghan Markle wyrosła i może pochwalić się już dłuższymi włosami w przepięknym kolorze.

Książę Harry i Meghan Markle są rodzicami dwóch wspaniałych pociech. 6 maja 2019 roku powitali na świecie syna Archiego. A 4 czerwca 2021 do rodziny dołączyła córka Lilibet, która otrzymała drugie imię na cześć swojej babci Diany. Syn Karola III oraz jego ukochana chronią prywatność dzieci, dlatego książę Harry zaskoczył przechodniów, gdy pojawił się w miejscu publicznym z córeczką.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?
Joanna Krupa chciałaby mieć drugie dziecko?

Jak wygląda teraz Lilibet, córka księcia Harry'ego i Meghan Markle?

Książę Harry kilka razy opowiadał o swoich dzieciach w różnych wywiadach. Gdy Lilibet Diana miała 10 miesięcy, wyznał, że niedawno zaczęła stawiać pierwsze kroki.

"Jej obecnym priorytetem jest staranie się nadążyć za bratem" - zażartował w rozmowie z "People".

W serialu dokumentalnym o Sussexach dostępnym na jednej z popularnych platform streamingowych pojawiło się kilka kadrów z dziećmi książęcej pary. Jednak rodzice Archiego i Lilibet starają się odciągnąć od nich paparazzo. Książę Harry zrobił wyjątek i zabrał córkę na paradę, która odbywała się w Montecito.

Dwuletnia Lilibet ma już dwa latka i znacznie zmieniła się od momentu, gdy pozowała z rodzicami i bratem do portretu wykonanego z okazji roczku. Dziewczynka odziedziczyła po tacie rudy kolor włosów. Na paradzie uroczo prezentowała się w błękitnej sukience i fryzurze z dwoma kucykami.

Poniżej zdjęcie opublikowane w "Vogue" w czerwcu 2022. Wtedy Lilibet Diana Mountbatten Windsor skończyła roczek, a rodzice maluszki podzielili się z mediami jej nowym portretem. Teraz jest to zupełnie inna dziewczynka.

Książę Harry o tacierzyństwie. Wyjaśnił, dlaczego nie planuje więcej dzieci

Książę Harry spełniła się w roli ojca. Przed założeniem rodziny młodszy syn Karola III był postrzegany w mediach jako imprezowicz i skandalista. Robił też karierę w wojsku. Odkąd ma dzieci, inaczej patrzy na swoją przeszłość.

"Bycie tatą z pewnością dodaje do tego kolejną warstwę emocjonalną. Kiedy byłem w wojsku, obiecałem sobie, że wyjdę, zanim będę miał żonę i dzieci, ponieważ nie mogłem sobie wyobrazić bólu serca związanego z tak długą rozłąką podczas misji, ryzyka zostania rannym, tego, że życie mojej rodziny mogłoby się zmienić na zawsze, gdyby tak się stało" - wyznał w rozmowie dla "People".

Co ciekawe, w 2019 roku książę udzielił wywiadu magazynowi "Vogue", w którym zdradził, ile planuje mieć potomstwa. Meghan Markle rok po urodzeniu synka poroniła ciążę. Dopiero później na świat przyszła jej córeczka. Para pozostała przy dwójce pociech. We wspomnianym wywiadzie książę Harry powiedział, że z żoną raczej nie zdecydują się na powiększenie rodziny. Głównym powodem jest ekologia.

"Dwoje dzieci, maksymalnie! Zawsze uważałem, że miejsce, które zajmujemy w świecie, jest pożyczone, a nie stanowi naszej własności. Powinniśmy zostawić je w jeszcze lepszym stanie dla następnych pokoleń" - przekonywał syn Karola III.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości