Para książęca na bożonarodzeniowej pocztówce. Zaskakujące stylizacje

Książę William, księżna Kate
Książę William z rodziną na bożonarodzeniowej pocztówce
Źródło: Getty Images
Pałac Buckingham opublikował kolejną kartkę świąteczną. Tym razem na zdjęciu, które ozdobi bożonarodzeniowe pocztówki, znalazł się książę William z rodziną. Na fotografii możemy zobaczyć nie tylko parę książęcą, ale również najmłodszych członków brytyjskiej monarchii. Internauci zwrócili jednak uwagę na pewien szczegół - ich zdaniem zdjęcie po prostu nie pasuje!

W tym roku po raz pierwszy od dziesiątek lat przy świątecznym stole zabraknie Elżbiety II. Choć od śmierci królowej minęło już kilka miesięcy, a członkowie rodziny królewskiej w pełni powrócili od pełnienia obowiązków wynikających z piastowanych urzędów, te święta będą inne niż wszystkie dotychczasowe. Brytyjskie media z zainteresowaniem śledzą poczynania monarchii i sprawdzają, jakie zmiany w świątecznych obchodach wprowadzi nowy król.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Marta Malikowska o pierwszych świętach bez "Budynia". Jakie ma plany?
Marta Malikowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o pierwszych świętach Bożego Narodzenia bez ojca jej dziecka oraz o terapii, na którą uczęszcza.

Kate Middleton i książę William na bożonarodzeniowej kartce

Tradycją na brytyjskim dworze jest rozsyłanie obywatelom bożonarodzeniowych kartek. Ozdabiają je fotografie członków rodziny królewskiej. Nie inaczej jest i w tym roku. Choć to pierwsze od dziesiątek lat święta bez Elżbiety II, Karol III dzielnie stawia czoła wszystkim obowiązkom wynikającym z objęcia tronu. A to oznacza nie tylko sprawowanie władzy, ale również bardziej przyjemne i milsze tradycje. Toteż niedawno mogliśmy zobaczyć zdjęcie króla z małżonką, które ozdobi pocztówkę. Teraz rodzinną podobizną podzielili się książęta Cambridge.

Uwagę internautów przykuł pewien szczegół. Ich zdaniem fotografia nie pasuje do bożonarodzeniowej kartki. Zdjęcie zostało wykonane prawdopodobnie latem, na co wskazuje ubiór rodziny. Nie znajdziemy na niej elementów charakterystycznych dla nadchodzących świąt.

Nie brakuje jednak słów zachwytu, które padają najczęściej pod adresem najmłodszych przedstawicieli rodziny królewskiej. Dzieci księcia Williama i Kate Middleton znacznie wyrosły. I choć niedawno fani brytyjskiej monarchii mogli podziwiać członków rodziny podczas uroczystości pogrzebowych, dopiero teraz zaprezentowali się w pełnej krasie.

Karol III z żoną na pierwszej świątecznej kartce

Również Karol III i jego żona Camila Parker-Bowles zapozowali do świątecznej fotografii. Jest to pierwsza pocztówka, odkąd objęli królewski tron. Gołym okiem widać, że różni od tych, które pojawiały się w ubiegłych latach. Dotychczas zdjęcia pary miały zupełnie inny charakter. Karol III i jego współmałżonka wybierali fotografie, na których uwieczniono ich w czułych objęciach czy podczas wspólnych wyjazdów. Dominowały uśmiechy, bliskość i ciepło. W pamięci poddanych zapisała się szczególnie ich pocztówka z 2018 roku, wykonana na ławce w ogrodzie, a także świąteczna kartka z 2019 roku ze zdjęciem pary w... samochodzie, podczas przejażdżki po Hawanie.

Tym razem postawili na bardziej oficjalny portret. Został wykonany przez Samira Husseina w Szkocji we wrześniu ubiegłego roku podczas Braemar Games. 

Więcej o królewskiej pocztówce przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

Karol III z żoną na pierwszej świątecznej kartce, jako król. Jest inna niż wcześniejsze

Karol III i Camilla Parker-Bowles pokazali swoją tegoroczną świąteczną kartkę
Karol III z żoną na pierwszej świątecznej kartce, jako król. Jest inna niż wcześniejsze
Karol III i Camilla Parker-Bowles przygotowują się do pierwszego Bożego Narodzenia bez Elżbiety II. Małżeństwo opublikowało już swoją tegoroczną kartkę świąteczną, która z miejsca zapisała się na kartach historii monarchii. Para po raz pierwszy bowiem złożyła życzenia poddanym w roli króla i królowej Wielkiej Brytanii.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości