Książę William ostro zareagował na Meghan Markle. Padły mocne wulgaryzmy

Książę William, Meghan Markle
Książę William, Meghan Markle
Źródło: Getty Images
Książę Harry opowiedział o problemach, na jakie napotkał już na początku związku z Meghan Markle. Chodzi o rodzinę i jej reakcję na związek królewskiego syna z amerykańską aktorką. Gdy opowiedział bratu o planach na wspólną przyszłość, ten szybko i stanowczo ostudził jego entuzjazm. Książę William nie przebierał w słowach.

Dziś wiemy już, że królewscy synowie nie pałają wobec siebie przesadną miłością. Okazuje się jednak, że wzajemne uszczypliwości miały miejsce na długo wcześniej, niż usłyszał o nich świat. Książę Harry postanowił opowiedzieć o nich w swojej biografii. Jedną z sytuacji, których nie może bratu wybaczyć była jego reakcja na pojawienie się w rodzinie Meghan Markle.

Polecamy: Karol III przerwał milczenie. Wydał nowe oświadczenie w sprawie swojego zdrowia

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Film Royalsi
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Książę Harry i Meghan Markle - jak się poznali?

Książę Harry i Meghan Markle na początku znajomości spotykali się w dyskrecji. Starali się uniknąć rozgłosu na temat ewentualnej wspólnej przyszłości. Szybko okazało się jednak, że na miłość nie ma rady i tych dwoje jest sobie pisanych. Książę uświadomił sobie, że to właśnie amerykańska aktorka zostanie kobietą jego życia. Wtedy zaczęły się piętrzyć kolejne problemy. Gdy przyszło do poznania wybranki z królewską rodziną, wszystko poszło nie tak.

Polecamy: Wiadomo, dlaczego książę William nie chciał spotkać się z bratem. "Potrzebuje czegoś więcej"

Książę Harry i Meghan Markle poznali się przez wspólnych znajomych. Jak to w dzisiejszych czasach bywa, wszystko zaczęło się od Instagrama. Książę miał zaniemówić, kiedy na nią spojrzał. Przyjaciele wiedzieli, co robić. Po kilku spotkaniach, ku uciesze swatających kolegów, książę Harry postanowił pójść za ciosem i podzielić się swoim szczęściem z rodziną. Na pierwszy ogień poszli książę William i księżna Kate. O ukochanej powiedział im podczas wspólnej kolacji.

"Oboje rozdziawili usta i spojrzeli na siebie. Potem Willy odwrócił się do mnie i powiedział: "Weź nie pie***l" - przytoczył reakcję brata książę Harry w swojej biografii "Ten drugi".

Reakcja księcia Williama na Meghan Markle

Księżna Kate i książę William byli zaskoczeni faktem, że książę Harry spotyka się z Meghan Markle, zwłaszcza że sami byli fanami serialu, w którym aktorka grała.

Zobacz także: Nowe informacje o stanie zdrowia księżnej Kate. Jest przygotowywana do zmiany otoczenia

Zatroskany brat szybko ochłodził jednak entuzjazm księcia Harry'ego. Kiedy ten zachwycał się wspólnymi planami dla całej czwórki, książę William zasugerował, że może być za wcześnie na tę euforię.

"W końcu to amerykańska aktorka. Z taką wszystko może się wydarzyć" - zauważył.

Te słowa mocno uraziły zakochanego księcia. Wówczas nie wiedział jeszcze, jak bardzo przyszłość będzie różnić się od jego świetlanych planów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości