Książę William pił alkohol w dzieciństwie. "Mam ochotę, więc mogę to zrobić". Jak zareagowała księżna Diana?

Książę William i księżna Diana
Książę William i księżna Diana
Źródło: Getty Images
Książę William od urodzenia wychowywany był na przyszłego króla, który potrafi godnie zachować się w towarzystwie. Teraz do mediów przedostała się informacja o tym, jakim był nastolatkiem. Syn księżnej Diany jako 13-latek zażyczył sobie kieliszka wina, po czym dodał, że zawsze spożywa ten alkohol. Matka księcia Williama była zaskoczona postawą syna.

Książę William z powodu choroby Karola III poczuł przedsmak życia króla. W imieniu ojca musi wkładać monarchią. Jest obciążony wieloma obowiązkami, ale na ten los był przygotowywany od wczesnego dzieciństwa. Jako nastolatek nie był jednak nieskazitelny. Sprawdźcie, o czym mowa.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Małgorzata Ostrowska o rockandrollowych imprezach i narkotykach
Małgorzata Ostrowska opowiedziała, jak wyglądały rockandrollowe imprezy w których uczestniczyła. Przyznała także jaki ma stosunek do narkotyków
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Książę William pił alkohol w dzieciństwie. Jak zareagowała księżna Diana?

Zaskakujące informacje na temat brytyjskiej rodziny królewskiej przekazał Piers Morgan, który w przeszłości pracował jako dziennikarz "Daily Mirror". Mężczyzna wspominał na łamach "The Sun", że księżna Diana zaprosiła go na prywatny lunch. Do dorosłych pod koniec dołączył 13-letni książę William.

Dziennikarz zdradził, że następca tronu zachowywał się niezwykle dojrzale jak na nastolatka. Nic dziwnego, bo członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej niemal od urodzenia poznają zasady dworskiej etykiety oraz przygotowują się do pełnienia królewskich obowiązków w przyszłości, chodzą do dobrych szkół i mają zajęcia dodatkowe.

Piers Morgan zdradził, że podczas spotkania książę William nagle poprosił matkę o kieliszek wina. Księżna Diana zaczęła go strofować i odparła, że chłopak nie pija alkoholu.

"Ale mamo, przecież ja zawsze piję wino. Mam ochotę, więc mogę to zrobić" - powiedział, a następnie sięgnął po kieliszek i faktycznie wypił wino.

Książę William brylował na gali rozdania nagród BAFTA

Wielka Brytania ma swoje "Oscary". 18 lutego Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych po raz 77. wręczyła te wyróżnienia. 

Największym wygranym okazał się film Christophera Nolana "Oppenheimer", który zdobył statuetkę dla Najlepszego filmu. Z 13 nominacji wygrał w 7 kategoriach, w tym za najlepszą reżyserię, najlepszą rolę męską (Cillian Murphy) i najlepszą drugoplanową rolę męską (Robert Downey Jr.). 

Sprawdź: BAFTA 2024. Gwiazdy zachwyciły na gali. Nagrodzeni także Polacy

Książę William był gościem honorowym na rozdaniu nagród. Zawsze towarzyszyła mu żona, ale księżna Kate po operacji odpoczywa w domowym zaciszu.

"Przepraszam, że nie ma ze mną Kate, ona uwielbia BAFTA. Wszystkie filmy, które oglądam, ona ogląda ze mną. Przechodzimy przez nie razem" - mówił książę dyrektor generalnej Southbank Centre w Londynie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości