Księżna Kamila w szczerym wywiadzie otworzyła się na temat małżeństwa z Karolem

Księżna Camilla o małżeństwie z Karolem i krytyce
Księżna Camilla o małżeństwie z Karolem i krytyce
Źródło: Getty Images
Zbliżają się 75. urodziny żony księcia Karola. Kamila, księżna Kornwalii wystąpiła na okładce prestiżowego magazynu "Vogue". Druga żona syna królowej Elżbiety II zachwyciła elegancją na sesji zdjęciowej. Wszystkie ubrania, jakie miała na sobie, pochodzą z jej osobistej szafy. Księżna Kamila zdradziła kilka szczegółów ze swojego życia. Opowiedziała o swoim małżeństwie i krytyce.

17 lipca księżna Kamila będzie świętować swoje urodziny. Historia jej miłości do księcia Karola wiążę się z tragedią księżnej Diany. Do dziś ukochana następcy brytyjskiego tronu mierzy się z konsekwencjami romansu i nie może uwolnić się od krytyki. Jednak od wielu lat wiernie towarzyszy swojemu wybrankowi na królewskim dworze. W wywiadzie dla "Vogue" pokazała swoje inne oblicze.

Księżna Kamila na okładce magazynu "Vogue". Mówi o swoim wieku

Twórcy magazynu udali się do Clarence House – słynnego londyńskiego domu, który księżna dzieli z mężem. Fotograf Jamie Hawkesworth zachwycał się przepięknym wnętrzem pokoju zdobionego gobelinami, pokaźną kolekcją książek, złotą harfą i zdjęciami dwudziestoletnich książąt Williama i Harry'ego. Królewska komnata była wytworną scenerią dla sesji zdjęciowej. Magazyn "Vogue" skupia się na modzie. Księżna Kamila postanowiła zaprezentować się w sukni wieczorowej od Bruce'a Oldfielda, którego projektami zachwyciła się m.in. Catherine Zeta-Jones, Rihanna czy Taylor Swift.

Żona księcia Karola zaakceptowała swój wiek. Co mówiła o swoich kolejnych urodzinach?

"Pozwalam im przychodzić i odchodzić. Bardzo chętnie cofnęłabym wskazówki zegara. Kiedy dochodzisz do jakiejś wielkiej liczby, czy to 30, 50, 70 lat, myślisz sobie: 'Boże, ale to stare'" - wyznała ze śmiechem.

Księżna wspomniała o tym, że czuje się dziwnie, bo przeżyła swoją matkę, która zmarła w wieku 72 lat. Zapytana, czy są jakieś dobre strony siedemdziesiątki, odpowiedziała ze spokojem: "Myślę, że nie można już wiele zdziałać. Po prostu akceptujesz to, kim jesteś. Masz szansę być 75-latkiem" - dodała w wywiadzie.

Danuta Stenka doświadczyła ageizmu
Danuta Stenka szczerze o ageizmie. Doświadczyła dyskryminacji

Księżna Kamila o małżeństwie z księciem Karolem i krytyce

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Księżna Kamila przez lata była oskarżana o rozpad małżeństwa Karola i Diany. W rzeczywistości była wielką miłością księcia, a ich historia toczy się do dzisiaj. Książę Karol i jego wybranka wzięli ślub w 2005 roku. Była to uroczystość cywilna, ponieważ Kamila była po rozwodzie. Synowie księcia Karola i jego matka królowa Elżbieta zaakceptowali jego związek. Książę William był świadkiem na ślubie ojca. Niedawno głowa Wielkiej Brytanii zadecydowała o tym, że po jej śmierci księżna Kamila otrzyma tytuł królowej. To dowód ogromnego zaufania. Wcześniej takiego zaszczytu dostąpiła tylko Królowa Matka. Nawet mąż Elżbiety II był tytułowany nie jako król Filip, a książę.

Księżna Kamila opowiedziała krótko o swoim małżeństwie. "Vogue" zapytał ją o to, jak to jest być na świeczniku i mierzyć się z krytyką.

"Czasami jesteśmy jak statki, które mijają się w nocy, ale zawsze siadamy, pijemy herbatę i rozmawiamy o minionym dniu" - opisała relację z mężem.

Na pytanie o krytykę odpowiedziała jak zwykle ze stoickim spokojem.

"Nikt nie lubi być obserwowany i krytykowany przez cały czas. Ale myślę, że w końcu się z tym pogodziłam i po prostu idę dalej. Trzeba sobie radzić w życiu" - wyznała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: vogue.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości