Księżna Kate była oburzona zachowaniem księcia Williama. "Nie chciała być traktowana jak wycieraczka"

Książę William, księżna Kate
Książę William, księżna Kate
Źródło: Getty Images Europe
Księżna Kate przez wiele lat znosiła wiele dla męża i instytucji, jaką jest rodzina królewska. W pewnym momencie jednak nawet ona powiedziała "dość" i wyznała ukochanemu, że upokarza ją swoim zachowaniem. Książę William był bowiem stałym bywalcem klubów nocnych, gdzie "relaksował się" w towarzystwie innych kobiet. Księżna Kate postawiła mu ultimatum.

Księżna Kate i książę William pobrali się w 2011 roku i do dziś uchodzą za jedno z najbardziej zgranych małżeństw. Książęca para doczekała się trójki dzieci i dla wielu poddanych są wzorem do naśladowania. Między następcą brytyjskiego tronu a jego ukochaną nie zawsze było jednak kolorowo. Książę William w przeszłości był bowiem dosyć kochliwy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Piotr Kupicha doświadczył klątwy sławy
Piotr Kupicha doświadczył klątwy sławy. "Mam dużo szczęścia, że mam gdzie wracać"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Księżna Kate była oburzona zachowaniem księcia Williama i dała mu ultimatum

Co jakiś czas brytyjscy dziennikarze powracają wspomnieniami do czasów, gdy książę William był uznawany za prawdziwego łamacza niewieścich serc. Co ciekawe nie był już wówczas singlem. Następca tronu poznał bowiem Kate Middleton na studiach i od razu się w niej zakochał. Przez długi czas jednak związek pary nie był idealny. Zakochani rozstawali się i schodzili. Syn króla Karola III mocno zwlekał także z oświadczynami, przez co jego partnerka zyskała przydomek "czekającej Kate". Obecna żona księcia Williama wybaczała mu wiele rzeczy, jednak w 2007 roku ukochany wyjątkowo nadwyrężał jej zaufanie.

Serwis Daily Mail przypomniał, że przyszły król prowadził wtedy bardzo hulaszcze życie. Chodził do kubów nocnych, gdzie podrywał inne kobiety. Wszystko uwieczniali oczywiście fotoreporterzy. Zdjęcia księcia Williama, który był w stanie upojenia alkoholowego i tańczył z inną klubowiczką w Bournemouth, obiegły wszystkie media. Teraz dowiadujemy się, że księżna Kate postawiła wówczas partnerowi ultimatum. Kate Middleton uważała, że te fotografie ją upokarzają i poniżają. Oburzona kazała mu kategorycznie wykluczyć wizyt w klubach nocnych z ich życia. Książę William spełnił jej warunek.

Powiedziała mu, że nie chciała być traktowana jak wycieraczka i że jego beztroskie zachowanie wpływa na jej wizerunek. W przeszłości zawsze odpuszczała sobie takie rzeczy, ale to naprawdę ją niepokoiło
- mówiła przyjaciółka Kate cytowana przez serwis Daily Mail.

Książę William miał wdać się w płomienny romans z przyjaciółką księżnej Kate

Książę William przestał chodzić do klubów nocnych, gdzie spotykał się z kobietami. To jednak nie wyeliminowało wszystkich problemów w jego małżeństwie. Kilka lat temu bowiem wybuchł jeden z najgłośniejszych skandali w rodzinie królewskiej właśnie z następcą tronu w roli głównej. Okazało się wówczas, że mąż księżnej Kate, najprawdopodobniej zdradzą ją od wielu lat z jej najlepszą przyjaciółką, Rose Hanbury.

Plotki podsycił fakt, że członkowie rodziny Windsorów nigdy nie reagują na takie doniesienia, gdy są wyssane z palca. W tym przypadku było jednak inaczej. Pałac Buckingham nie wydał co prawda oświadczenia, jednak bardzo stanowczo zadziałała księżna Kate. Przyszła królowa całkowicie odcięła się bowiem od przyjaciółki, z którą do tej pory była praktycznie nierozłączna. Rose Hanbury została kategorycznie wykluczona z towarzystwa i nie mogła już pojawiać się na brytyjskim dworze.

Książę William natomiast wygłosił przemówienie, podczas którego wręcz kipiał ze złości. Zagroził mediom, że jeśli dalej będą pisać o szczegółach jego rzekomego romansu, każdą z redakcji osobiście pozwie do sądu. Dziennikarze nie mieli jednak wątpliwości, że tym razem mają rację. Niektórzy poszli jednak o krok dalej i zaczęli nawet sugerować, że następca tronu doczekał się nieślubnej córki. Rose Hanbury zaszła bowiem w ciążę w momencie, gdy miała spotykać się właśnie z księciem Williamem. Te doniesienia podsycił fakt, że arystokratka i jej mąż markiz David Cholmondeley od wielu lat mieli poważny kryzys w związku.

Tak, to jest romans. Nie czytałem artykułów, ale wiem o tym romansie. Każdy o nim wie
- mówił wówczas otwarcie Giles Coren, dziennikarz i kronikarz specjalizujący się w życiu brytyjskiej rodziny królewskiej.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości