Gwiazdy

Księżna Kate ma kłopoty ze zdrowiem? Podsłuchano jej rozmowę

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Kate Middleton

Księżna Kate o nie najlepszym stanie zdrowia miała poinformować żołnierzy ze Wspólnoty Narodów. Niestety, jej rozmowa została podsłuchana, a jej rzekomy przebieg opublikowała brytyjska prasa. 

Księżna Kate nie czuje się najlepiej, jak informuje "Hello Magazine". Kate Middleton w rozmowie z żołnierzami miała skarżyć się na bezsenność. Wszystko z powodu żałoby po śmierci królowej Elżbiety II i stresu związanego z przeprowadzką do Windsoru oraz ogromu obowiązków, który dźwiga na własnych barkach.

Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy
Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Księżna Kate cierpi na bezsenność. Eksperci są zgodni: to może mieć poważne konsekwencje

Bezsenność księżnej Kate może negatywnie odbić się na wykonywaniu przez nią obowiązków członkini brytyjskiej rodziny królewskiej. Eksperci podkreślają, że brak snu może skutkować nie tylko problemami z pamięcią czy rozdrażnieniem, ale również obniżoną odporność, która naraża Kate Middleton na szwank zdrowia i zakażanie się wirusami.

Eksperci zalecają małżonce księcia Williama zwiększenie aktywności fizycznej, która jednocześnie zwiększy poczucie zmęczenia i może pozytywnie wpłynąć na jakość snu.

Dodatkowo lekarze zalecają, aby księżna Kate unikała napięć, stresu i konfliktów.

Śmierć królowej Elżbiety II

Królowa Elżbieta II zmarła 8 września 2022 roku, co zapoczątkowało operację "London Bridge". Od czasu jej startu na członkach brytyjskiej rodziny królewskiej spoczywa ogrom obowiązków, nie tylko związanych z przygotowaniem pogrzebu, ale również ze zmianami, jakie zaszły w monarchii, jak np. konieczność zmiany miejsca zamieszkania.

Żałoba po ukochanej "babuni", jak pieszczotliwie nazywali monarchinię podwładni, silnie daje się we znaki. Obecność i rządy królowej Elżbiety II od 70 lat stanowiły jedyną stałą w świecie. Z jej brakiem trudno jest pogodzić.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

Pozostałe wiadomości