Księżniczka Charlotte nie odróżnia księżnej Kate od jej sobowtórki. Wyglądają identycznie

Księżna Kate ma swoją sobowtórkę
Księżna Kate ma swoją sobowtórkę
Źródło: Samir Hussein/WireImage
Księżna Kate ma sobowtórkę, która wygląda niemalże jak jej siostra bliźniaczka. Podobieństwo obu pań jest tak duże, że problem z odróżnieniem swojej mamy od jej naśladowniczki miała nawet księżniczka Charlotte. Heidi Agan robi furorę w sieci, gdzie chętnie publikuje zdjęcia, na których wygląda identycznie jak przyszła królowa.

Księżna Kate dla wielu kobiet jest wzorem do naśladowania. Brytyjki uwielbiają nie tylko jej ponadczasowy styl i elegancje, ale także podejście do życia. Żona księcia Williama bowiem bardzo mocno angażuje się w sprawy społeczne i zawsze podkreśla, że przede wszystkim liczy się dla niej dobro poddanych oraz jej własnych dzieci. Nic więc dziwnego, że Kate Middleton jest wymieniana jako jedna z najbardziej lubianych przedstawicielek rodu Windsorów, tuż obok księżnej Diany.

Jakub Gierszał o kradzieży tożsamości. "Było dużo takich kont, które się pode mnie podszywały"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Księżna Kate ma swoją sobowtórkę, wyglądają niemal identycznie

Księżna Kate inspiruje jednak nie tylko w kwestii wartości, urody czy mody. Okazuje się, że jej osoba stała się dla jednej z kobiet pomysłem na życie. Heidi Agan to Brytyjka, która jest łudząco podobna do przyszłej królowej i wygląda niemal identycznie. W pewnym momencie postanowiła to wykorzystać i zgłosiła się do agencji, która zajmuje się zatrudnianiem sobowtórów gwiazd.

Mówi się, że każdy człowiek na Ziemi posiada przynajmniej jednego sobowtóra, jednak w normalnym życiu rzadko się zdarza, by dwie łudząco podobne do siebie osoby się spotkały. Zupełnie inaczej jest w przypadku sław, gdzie bycie czyimś sobowtórem często jest pracą na pełen etat. Tak stało się właśnie w przypadku Heidi Agan, której życie błyskawicznie nabrało szybszego tempa. Specjaliści od marketingu od razu zauważyli w niej żyłę złota, a współprace posypały się natychmiastowo.

Heidi Agan jeszcze przed tym, jak zaczęła być sobowtórką księżnej Kate, pracowała jako kelnerka w jednym z barów. Dziś kobieta jest prawdziwą influencerką. Jest zatrudniana też do promowania różnych imprez branżowych, na których pojawia się jako "gwiazda wieczoru".

Księżniczka Charlotte nie potrafi odróżnić swojej mamy od jej sobowtóra

Brytyjka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie regularnie publikuje zdjęcia ukazujące jej niesłychane podobieństwo do żony księcia Williama. Brytyjka jest na bieżąco z nowinkami z królewskiego dworu i aktywnie śledzi życie rodziny Windsorów. Często odtwarza sytuacje, w których bierze udział księżna Kate i odwzorowuje jej stylizacje.

Co ciekawa, podobieństwo kobiety do przyszłej królowej jest na tyle duże, że księżniczka Charlotte nie potrafi odróżnić obu pań na zdjęciach. Brytyjskie tabloidy rozpisują się o tym, że dziewczynka pomyliła Heidi Agan ze swoją własną matką. Nie wiadomo jednak, czy Brytyjka zawdzięcza swoje rysy twarzy naturze, czy w tej kwestii korzystała z pomocy chirurga plastycznego.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Samir Hussein/WireImage

podziel się:

Pozostałe wiadomości