Księżna Kate przechodzi załamanie nerwowe? W tle zdrada męża. "Odchodzi od zmysłów"

Kate Middleton
Kate Middleton
Źródło: Getty Images
Nie milkną echa związane z tym, co dzieje się aktualnie w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Miliony osób na całym świecie chciałoby w końcu uzyskać odpowiedź na pytanie, co naprawdę dzieje się z Kate Middleton. Księżna nie była wzięła bowiem udziału w żadnych publicznych wystąpieniach od Bożego Narodzenia 2023 roku. W dodatku zdjęcia, które jej wykonano, są rzekomo sfabrykowane. Najnowsze doniesienia sugerują też, że stan jej zdrowia jest znacznie poważniejszy, niż powszechnie wiadomo.

Książę William i Kate Middleton od dawna są uznawani za jednych z najbardziej lubianych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Tym bardziej doniesienia o tym, że między małżonkami ma się nie układać najlepiej zasmuciły poddanych. Winny sprawie miał być następca tronu, który rzekomo wdał się w romans z Rose Hanbury, przyjaciółką Kate Middleton, co miało być bezpośrednią przyczyną załamania nerwowego księżnej.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Film Royalsi
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Kate Middleton przechodzi załamanie nerowe?

Brytyjskie brukowce prześcigają się w doniesieniach, tytułach artykułów i wywiadach z anonimowymi członkami rodziny królewskiej lub osobami z ich bliskiego otoczenia. W mediach miliony odsłon zbierają również teorie spiskowe. Wśród nich "największe prawdopodobieństwo" mają te dotyczące ciąży, rozpadu małżeństwa, śpiączki, czy właśnie - załamania nerwowego.

Jak podaje magazyn "In Touch" osoba bliska Kate Middleton, która chce zachować pełną anonimowość, twierdzi, iż zniknięcie księżnej jest wywołane poważnymi kłopotami w małżeństwie. Przyszła królowa ma nawet zdejmować obrączkę tuż po tym, jak przekroczy próg własnej posiadłości i wie, że żaden fotoreporter jej na tym nie przyłapie.

"Nie można jej winić za to, że odchodzi od zmysłów. Plotki o Rose i Williamie całkowicie ją prześladują. To bolesne, zwłaszcza że ona wciąż dochodzi do siebie po poważnej operacji" - czytamy.

Niepokojące jednak jest to, że od 26 grudnia 2023 roku księżna nie zwróciła się osobiście do fanów. Jedynym tropem na to, że wszystko jest w porządku, jest oświadczenie dotyczące zmanipulowanego zdjęcia podpisane literą "C". Nie możemy mieć jednak pewności, że napisała je Kate Middleton.

Książę William ma romans? Ekspertka zabrała głos w sprawie

Romanse w rodzinach królewskich nie dziwią już chyba nikogo. Niestety monarchia słynie też z tego, że świetnie umie je maskować i zamiatać niewygodne dla wizerunku sprawy pod dywan. Na ten moment nikt z królewskiego dworu nie wypowiedział się oficjalnie na temat plotek związanych z niewiernością księcia Williama.

Systematycznie jednak brytyjska prasa pisze o potwierdzeniach płynących z ust "bliskich osób z dworu".

Serwis jastrzabpost.pl skontaktował się z ekspertką do spraw brytyjskiej rodziny królewskiej, Wiolettą Wilk-Turską, która powiedziała co sądzi na ten temat.

"Ja sobie nie dam ręki ani żadnej innej części ciała uciąć za księcia Williama, bo człowiek czasem za siebie nie może ręczyć, a co dopiero za innych. Gdyby jednak okazało się, że William zdecydowałby się wplątać w jakiś pozamałżeński romans, to by to oznaczało, że jest po prostu kompletnym idiotą. I że niczego nie nauczyła go lekcja jego rodziców i tego, co doprowadziło do rozpadu jego rodziny, bo przecież nie chodziło tylko o małżeństwo, ale rodzinę. [...] On kiedyś wspomniał w jednym z wywiadów, że gdyby nie rozwód, to ona nigdy nie nawiązałaby romansu z Al-Fayedem, nie pojechałaby do Paryża i nie zginęłaby w wypadku. Jeśli on nie wyciągnąłby z tego wniosków i zafundowałby swoim dzieciom to samo, to okazałby się idiotą. I już w ogóle zróbmy republikę, jeśli na tronie miałby zasiąść taki król z takim rozumem. [...] William ma dobrą i piękną żonę, która dała mu trójkę pięknych dzieci. Gdyby zniszczył to wszystko na własne życzenie, to ja przestałabym wierzyć w ogóle w ludzi. Miałby też mocno utrudnioną sytuację jako następca tronu. Ma niesamowite poparcie i to poparcie by stracił. Byłby traktowany gorzej od swojego ojca. Bo od śmierci Diany minęło niemal 27 lat, ludzie zaakceptowali Camillę. Ale Karol prawdopodobnie nie będzie żył tak długo jak jego matka, więc korona dla księcia Williama może być bliżej, niż nam się wszystkim wydaje. Dlatego też on musi na to zważać" - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości