Księżniczka Charlotte może się pochwalić imponującym majątkiem. Wyprzedziła braci

Księzna Kate, księżniczka Charlotte
Księzna Kate, księżniczka Charlotte
Źródło: Getty Images
Zagraniczne media podają, że pomimo młodego wieku księżniczka Charlotte może się pochwalić imponującym majątkiem. Córka księcia Williama i księżnej Kate jest w posiadaniu znacznie większej fortuny niż jej bracia. Różnice są kolosalne.

William, książę Cambridge poznał Kate Middleton podczas studiów na prestiżowym Uniwersytecie w St. Andrews. Zakochani zaręczyli się w 2010 roku podczas romantycznej podróży do Kenii. Para wzięła ślub w 2011 roku podczas spektakularnej ceremonii w opactwie Westminsterskim. W lipcu 2013 r. niespełna dwa lata po ich weselu, urodził się ich pierwszy syn, George. W maju 2015 roku na świat przyszła ich córka Charlotte, a w kwietniu 2018 r. rodzina powiększyła się o kolejnego syna, Louisa.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Film Royalsi
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Księżniczka Charlotte z imponującym majątkiem

Młode pokolenie brytyjskiej rodziny królewskiej już teraz może pochwalić się niesamowitym majątkiem. Dzieci księcia Williama i księżnej Kate pomimo młodego wieku mogą pochwalić się ogromnymi pieniędzmi. Co ciekawe największa fortuna z całej trójki rodzeństwa przypadła księżniczce Charlotte.

Pomimo iż bracia małej monarchini również są od narodzin na świeczniku, to jednak właśnie urocza Charlotte przyciąga największą uwagę. Najmłodsza z rodzeństwa jest nie tylko uważana za kopię swojej matki, księżnej Kate, ale także porównywana jest do młodej królowej Elżbiety II.

Zgodnie z analizą finansową przeprowadzoną przez ekspertów, którą podał Daily Express, majątek ośmioletniej Charlotte jest oszacowany na 3,9 miliarda funtów, co w przeliczeniu na polską walutę daje około 18 miliardów złotych. Takie bogactwo sprawia, że księżniczka jest znacznie lepiej sytuowana od swoich braci. Książę George, posiada majątek szacowany na 2,8 miliarda funtów. Najmłodszy z rodzeństwa, książę Louis, uplasował się w rankingu na dziewiątym miejscu z sumą 98 milionów funtów.

Księżniczka Charlotte obchodziła 8. urodziny

Kilka dni przed głośną koronacją króla Karola III wszystkie anglojęzyczne media były zafascynowane urodzinami małej księżniczki Charlotte. Dziewczynka w maju zeszłego roku obchodziła swoje 8. urodziny. Mała monarchini przyszła na świat 2 maja 2015 roku o 8.34 rano w londyńskim szpitalu St Mary's.

Z okazji urodzin księżniczki Charlotte jej rodzice opublikowali zdjęcie dziewczynki na oficjalnym profilu na Instagramie. Na fotografii córka księcia Williama i księżnej Kate wydaje się być w doskonałym nastroju. Ma na sobie sukienkę w drobne kwiaty, a jej włosy są naturalnie upięte. Krótki, ale pełen znaczenia opis towarzyszył zdjęciu księżniczki Charlotte:

"Życzymy księżniczce Charlotte wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszych 8. urodzin!" - brzmiała treść wpisu.

Pod postem pojawiło się natychmiast mnóstwo komentarzy od internautów, którzy zauważyli, że dziewczynka jest bardzo podobna do swojego ojca - księcia Williama.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości