Gwiazdy

Ktoś podszywa się pod Sebastiana Fabijańskiego? "To fake konto"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Sebastian Fabijański

Mało brakowało, a Sebastian Fabijański padłby ofiarą internetowego oszustwa? Na oficjalnym profilu aktora w mediach społecznościowych opublikowano informację o pojawieniu się konkurencyjnego konta. Ktoś podszywa się pod Sebastiana Fabijańskiego?

Na próżno szukać w mediach społecznościowych nowych relacji z życia prywatnego Sebastiana Fabijańskiego. Odkąd artysta poinformował o wycofaniu się, jego dotychczasowy profil w serwisie Instagram prowadzony jest przez osobę trzecią. Można tam znaleźć szczegóły dotyczące życia zawodowego aktora, a i te są dosyć rzadkie.

Ktoś podszywa się pod Sebastiana Fabijańskiego?

Niedawno na InstaStories na wciąż oficjalnym profilu Sebastiana Fabijańskiego pojawiła się zaskakująca informacja. Okazuje się, że ktoś stworzył podobnie brzmiące z nazwy konto. Czy chciał wykorzystać nieobecność artysty w mediach społecznościowych, by się pod niego podszywać? Na oficjalnym profilu opublikowano screen fałszywki z dopiskiem:

"Tak. To fake konto. Odradzamy jakiekolwiek interakcje z tym kontem".

O niepokojącym zjawisku poinformował jeden z fanów, który jako pierwszy zauważył profil.

Ktoś podszywa się pod Sebastiana Fabijańskiego? Źródło: Instagram @sebastian.fabijanski.official
"Apokawixa" z Sebastianem Fabijańskim. Aktor wcieli się w postac zombie
"Apokawixa" z Sebastianem Fabijańskim. Aktor wcieli się w postac zombie Sebastian Fabijański zagrał główną rolę w najnowszym filmie Ksawerego Żuławskiego. Produkcja "Apokawixa" przedstawi losy wchodzących w życie nastolatków, którzy niczego nieświadomi podczas imprezy, doświadczają nagle apokalipsy zombie.

Sebastian Fabijański zniknął z Instagrama

Po aferze, która rozgorzała wokół Sebastiana Fabijańskiego, aktor zdecydował, że przestanie dolewać oliwy do ognia. Jego związek z influencerką Maffashion nie zakończył się najlepiej, a późniejsze liczne wypowiedzi mężczyzny nie sprzyjały jego karierze. Toteż Sebastian Fabijański opublikował oświadczenie, w którym poinformował fanów o tym, że znika z Instagrama.

"Ważne. Profil nie jest już prowadzony przez Sebastiana. Jest przez niego jedynie autoryzowany. Niestety nie ma już możliwości kontaktu z Sebastianem za pośrednictwem tego profilu" - mogliśmy wówczas przeczytać.

Fani stracili możliwość bezpośredniego kontaktu z gwiazdorem. Teraz w opisie jego profilu na Instagramie można znaleźć następującą informację: "Profil autoryzowany przez Sebastiana Fabijańskiego, prowadzony przez zewnętrzny podmiot".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości