Gwiazdy

Sebastian Fabijański wydał oświadczenie. Znika z Instagrama

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Sebastian Fabijański przeprasza syna

Sebastian Fabijański wydał oświadczenie, w którym zapowiedział, że znika z Instagrama. Jego profil dalej będzie funkcjonować, jednak będzie go prowadziła obca osoba. On jedynie będzie autoryzował posty.

Sebastian Fabijański chce zniknąć ze świata mediów społecznościowych. Aktor od kilku miesięcy przeżywa bardzo trudny okres i nie ukrywa, że mocno się to na nim odbija. Gwiazdor do tej pory był bardzo aktywny na Instagramie, gdzie komentował kolejne doniesienia na swój temat, jednak w najbliższym czasie ma to się zmienić. Wszystko dlatego, że Sebastian Fabijański rezygnuje z osobistego prowadzenia konta.

Sebastian Fabijański znika z Instagrama, już nie będzie go prowadził

Sebastian Fabijański wydał na InstaStories oświadczenie, że nie będzie już prowadził osobiście konta na Instagramie. Aktor powierzył to zadanie osobom trzecim, a on sam będzie jedynie autoryzował pojawiające się tam posty i je akceptował, lub nie. Fani nie będą już więc mogli nawiązać z gwiazdorem osobistego kontaktu tak, jak to było do tej pory.

"Ważne. Profil nie jest już prowadzony przez Sebastiana. Jest przez niego jedynie autoryzowany. Niestety nie ma już możliwości kontaktu z Sebastianem za pośrednictwem tego profilu" - czytamy.

Sebastian Fabijański znika z Instagrama
Sebastian Fabijański znika z InstagramaŹródło: Instagram Febastiana Fabijańskiego
Sebastian Fabijański znika z Instagrama

Nie zdradzono powodów, dla których Sebastian Fabjański usunął się w cień. Faktem jest natomiast, że ostatnio na jego instagramowym profilu pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Sam aktor publikował też bardzo niepokojące wpisy i wielokrotnie przepraszał swoje otoczenie.

Mandaryna i Anna Świątczak o życiu w show-biznesie. "To były pomyje"
Mandaryna i Anna Świątczak o życiu w show-biznesie. "To były pomyje"
Mandaryna i Anna Świątczak były rozmówczyniami Kaliny Szymankiewicz, która poruszyła z nimi wątek życia prywatnego w cieniu show-biznesu. Wokalistki przyznały, że bywało ciężko, a paparazzi czasem potrafili siedzieć na drzewach pod ich domem. Dla Anny Świątczak w pewnym momencie sława stała się prawdziwym przekleństwem. - W ogóle tego nie dźwignęłam. Ludzie jechali po dzieciach, albo po rodzinie - opowiadała ze smutkiem.

Sebastian Fabijański nie ma ostatnio najlepszej passy

Sebastian Fabijański przeżywa trudny czas. Aktor w ostatnich tygodniach stał się bohaterem obyczajowego skandalu, o którym pisały wszystkie media. Wcześniej natomiast zdradził swoim fanom za pośrednictwem Instagrama, że jest szantażowany. Nie ujawnił jednak imienia i nazwiska osoby, o którą mu chodzi. Dodatkowo na początku lipca jego dotychczasowa partnerka i matka jego dziecka, Maffashion, potwierdziła, że rozstała się z Sebastianem Fabijańskim na początku czerwca. Niedawno aktor stracił także posadę reżysera w filmowej adaptacji książki "Eldorado".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości