Kuba Wojewódzki zaskoczył na walentynki. Pokazał nagie zdjęcie partnerki

Kuba Wojewódzki zaskoczył w walentynki. Czy to Anna Markowska?
Kuba Wojewódzki zaskoczył w walentynki. Czy to Anna Markowska?
Źródło: MWMEDIA
Kuba Wojewódzki wczuł się w klimat walentynek i opublikował bardzo romantyczne zdjęcie. Widzimy zaparowane lustro z napisem "I love you". Odbija się w nim piękna brunetka. Czy dziennikarz w ten sposób wyznał miłość Annie Markowskiej? Sprawdźcie, kto jest na tej zmysłowej fotografii.

Kuba Wojewódzki spotyka się z Anną Markowską - tak twierdzi większość mediów. Dziennikarz nigdy tego nie potwierdził, jednak modelka pojawiała się w jego publikacjach w mediach społecznościowych. Problem w tym, że na profilu prezentera na Instagramie często występują różne inne modelki. Kuba Wojewódzki publikuje z nimi różne zdjęcia. Najczęściej są to fragmenty kobiecego ciała na tle sportowego samochodu dziennikarza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

PRESSJUNKETDDTVN_CZT_ROZENEK_WALENTYNKI
Małgorzata Rozenek-Majdan o walentynkach
Małgorzata Rozenek-Majdan o walentynkach

Walentynki 2023. Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie Anny Markowskiej?

Kuba Wojewódzki nie szokuje już zdjęciami półnagich kobiet. Jednak ta fotografia zasługuje na szczególną uwagę. Fani rozpływają się nad jej przesłaniem. Dziennikarz pokazał kadr, na którym widzimy tylko zarys pewnej kobiety. Niektórzy domyślają się, że to nikt inny jak Anna Markowska.

"Idealna para. Kochajcie się" - podpisał zdjęcie gwiazdor TVN.

Dziennikarz nie oznaczył w publikacji Anny Markowskiej. Nie widać też dokładnie twarzy, która odbija się w lustrze. Na pierwszym planie jest jednak wyznanie "kocham cię". Internauci nie podejrzewali Kuby Wojewódzkiego o tak romantyczny gest.

"Kuba, ostatnio bardzo artystycznie się zrobiło u ciebie. Brawo" - czytamy w komentarzach. Na co Kuba Wojewódzki odpisał: "to miłość".

"Pierwszy raz pokazujesz prawdziwego Kubę. Gratulacje" - piszą fani.

Czy Kuba Wojewódzki i Anna Markowska są razem?

Anna Markowska to finalistka 7. edycji programu "Top Model". Ma za sobą ciężkie doświadczenia. Zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy. Przeszła pięć operacji, w tym usunięcie podniebienia i dwa przeszczepy. Po tych przejściach promuje profilaktykę i zachęca fanów do regularnych badań. Kuba Wojewódzki co jakiś czas publikował zdjęcia modelki, którymi sugerował, że jest z nią w związku. W listopadzie 2022 nawet oznaczył ją w poście na Instagramie. Anna Markowska pozowała pod znakiem ulicy Wojewódzkiej w Konstancinie-Jeziornie.

Anna Markowska w końcu potwierdziła, że jest dziewczyną dziennikarza.

- Kuba do mnie napisał w sprawie jakiegoś tam biznesu. Ja po prostu się wstydziłam i nie odpisałam mu przez kolejne pół roku. Pomyślałam, że boję się tego świata i nie jest on dla mnie. Natomiast po pół roku szczęśliwie gdzieś się spotkaliśmy i po prostu poczułam, że spotkałam przyjaciela, który wrócił po długim czasie. Dobrze mi się z nim rozmawiało, zaprzyjaźniliśmy się. Ja wówczas byłam w związku, więc Kuba był moim przyjacielem po prostu. Wtedy nie spotykaliśmy się zbyt często, tylko do siebie dzwoniliśmy. No i po jakimś czasie byliśmy razem — wyjawiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Jesteśmy razem, kochamy się, mam nadzieję, że będzie wszystko okej i będziemy się rozwijać
- podsumowała.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości