Lara Gessler mówi o załamaniu męża. To dlatego wyprowadził się po narodzinach ich syna

Lara Gessler i Piotr Szeląg
Lara Gessler i Piotr Szeląg
Źródło: MWMEDIA
Lara Gessler w najnowszym wywiadzie wróciła wspomnieniami do czasu, kiedy na świecie pojawił się jej syn Bernard. To właśnie wtedy Piotr Szeląg wyprowadził się na kilka dni do hotelu, co było niezrozumiałe dla internautów. Teraz Lara Gessler wyjawiła powód.

Lara Gessler i Piotr Szeląg zaczęli spotykać się w 2019 r. Już w czerwcu tego samego roku po raz pierwszy oficjalnie zadebiutowali na salonach jako para. Lara Gessler mówiła, że nie planuje wziąć ślubu po rozwodzie z pierwszym mężem, jednak wszystko zmieniło się w najbliższych miesiącach.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Magda Gessler z ekscytacją o nowym sezonie "Kuchennych rewolucji"

Lara Gessler i Piotr Szeląg — historia miłości

W pierwszej połowie 2020 r. córka Magdy Gessler ze swoim ukochanym poinformowali, że spodziewają się córki. To właśnie dlatego zakochani postanowili wziąć ślub cywilny na krótko przed narodzinami pierwszej pociechy, jednak w uroczystości nie uczestniczyli ich najbliżsi. Na zaślubinach zabrakło nawet mamy panny młodej.

Kilka tygodni później na świecie pojawiła się ich córka Nena. Jakiś czas później w rozmowie z Izabelą Janachowską Lara Gessler wyjaśniła, dlaczego z ukochanym zdecydowali się na wzięcie ślubu.

"Może ze względu na to, że już byłam wcześniej żoną i chciałam, żeby wszystko tak było klarownie odcięte. Cieszę się, że zdążyliśmy. To było totalnie szalone, ale wiedzieliśmy, że to nie jest ten właściwy ślub. To był ślub dla rządu polskiego, a nie za bardzo dla nas" - wyznała.

Niedługo później Lara Gessler i Piotr Szeląg zdecydowali się wziąć drugi ślub. Małżeństwo trzymało wszystko w tajemnicy, a internauci dowiedzieli się, dopiero kiedy para i ich bliscy opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia z przyjęcia.

Lara Gessler i Piotr Szeląg wybrali na tę okoliczność bajkową scenerię. Para w otoczeniu najbliższych odnowiła przysięgę małżeńską w Zakopanem 11 grudnia. Ich wesele trwało 3 dni.  W uroczystości wzięło udział ok. 60 osób, a sam moment przysięgi odbywał się na balkonie. Podczas uroczystości zaślubin gości obowiązywał ścisły dresscode, mogli ubrać się w kolory takie jak: czerwony, różowy, bordo oraz fiolet.

Lara Gessler wyjaśniła powód wyprowadzki męża po narodzinach ich syna

We wrześniu 2022 r. rodzina córki Magdy Gessler się powiększyła. Na świecie pojawił się syn pary — Bernard. Piotr Szeląg w tym czasie wyprowadził się na kilka dni do hotelu, za co później podziękował ukochanej, udostępniając zdjęcie w mediach społecznościowych.

Do Lary Gessler zaczęło spływać setki zapytań internautów, dlaczego jej mąż wyprowadził się z domu w tak ważnym dla nich momencie. Teraz Lara Gessler w rozmowie z Moniką Maszkiewicz dla serwisu Świat Gwiazd powiedziała o powodach tej decyzji.

"To nie była wyprowadzka [...] Miał załamanie nerwowe, to się może zdarzyć każdemu, częściej mówimy o baby bluesie w przypadku porodu kobiet, ale facetom też się to zdarza. To też jest tak, że jest jakaś rola nowa do spełnienia, w tym wypadku fakt bycia ojcem dla syna i każdego to czasami dopada, a fakt jest taki, że po covidzie zdrowie psychiczne siadło bardzo i ja tutaj mimo tego, że były różne komentarze na ten temat, to my jesteśmy rodziną na dobre i na złe, jesteśmy po to, aby się wspierać, ja też mam gorsze momenty i wtedy Piotr mnie wspiera, tylko nie wszystko jest zawsze tak chwytliwe i tak spektakularne, żeby to tak rozdmuchać" - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości