Gwiazdy

Lara Gessler pokazała na Instagramie zdjęcie z synkiem. Jak Nena zareagowała na braciszka?

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Lara Gessler pokazała syna

Lara Gessler niedawno powitała na świecie drugie dziecko. Córka Magdy Gessler wstawiła na Instagram zdjęcie z maleństwem. Wyjaśniła, jak na braciszka zareagowała jego starsza siostra Nena.

Lara Gessler została mamą po raz drugi. Córka Magdy Gessler pęka z dumy i chętnie dzieli się zdjęciami synka. Właśnie opublikowała na Instagramie nowy wpis i pokazała zdjęcie synka.

Lara Gessler wrzuciła na Instagram zdjęcie z małym synkiem

Lara Gessler tuż po porodzie tryska szczęściem. Fani gwiazdy są ciekawi, jak się czuje jej nowo narodzony synek. Córka Magdy Gessler nie mogła zostawić swoich obserwatorów z niczym. Gwiazda opublikowała zdjęcie z wtulonym w nią synkiem, a w opisie podziękowała im za miłe słowa. Podzieliła się też swoimi pierwszymi odczuciami po narodzinach syna. Jakim chłopcem jest Bernard? Czy Nena polubiła braciszka?

"Mały jest cudowny i jak na razie bardzo cichutki, a Nena zareagowała na niego wspaniale" - napisała Lara Gessler na Instagramie.

Na koniec gwiazda podziękowała też zaprzyjaźnionej położnej oraz personelowi szpitala za opiekę podczas porodu.

Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza"
Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza" Źródło: "Co Za Tydzień"

Lara Gessler - dzieci

Lara Gessler od 2019 roku jest w związku z prawnikiem Piotrem Szelągiem. W 2020 roku urodziła się ich córeczka Nena. Córka Magdy Gessler i jej ukochany właśnie powitali na świecie drugie dziecko - syna, któremu nadali wyjątkowe imię - Bernard.  Gwiazda poinformowała o tym na swoim profilu na Instagramie. Opublikowała zdjęcie ze szpitala, na którym pozuje w wannie z synem przytulonym do piersi i wzruszonym mężem, całującym ją w czoło.

"Jest <3 Bernard Gessler-Szeląg" - napisała Lara Gessler.

Na wiadomość o narodzinach wnuka zareagowała też dumna babcia.

"Jacy wy piękni... A Bernard męski typ... Kochanie mojeee wielkie kochanie to wy" - stwierdziła Magda Gessler.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości