Programy

Grzegorz z "HP" pokazał nam zdjęcia, jak kiedyś wyglądał. To się nazywa zmiana!

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska
"Hotel Paradise 6". Grzegorz Głuszcz

Grzegorz Głuszcz jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników 6. edycji "Hotelu Paradise". Mężczyzna uznał się za niekwestionowanego szefa panamskiego raju. Znany z muskulatury i zawadiackiego uśmiechu Grzegorz nie zawsze tak wyglądał. Pokazał nam, jaką drogę musiał przejść, by wyglądać tak, jak teraz.

"Hotel Paradise 6" powoli się rozkręca. Od pierwszych minut w panamskim raju prym w grupie wiódł Grzegorz. Uczestnik dał się poznać załodze jako wodzirej i żartowniś, który jednak potrafi knuć i kombinować.

"Hotel Paradise". Grzegorz pokazał zdjęcia sprzed metamorfozy

Choć teraz Grzegorz kojarzy się z wysportowaną sylwetkę, obfitą muskulaturą i charakterystycznym tatuażem na klatce piersiowej, nie zawsze tak było. Uczestnik "Hotelu Paradise" podzielił się zdjęciami sprzed spektakularnej metamorfozy. Oczywiste jest, że Grzegorz nie zawsze wyglądał tak, jak teraz. Musiał włożyć dużo pracy w wizerunek, który fani mogą oglądać w najnowszym sezonie "Hotelu Paradise". Warto dodać, że Grzegorz jest trenerem personalnym. Żartobliwie mówi o sobie "trener-obżartuch". Sport jest jego największą pasją, jednak nie kryje zamiłowania do dobrego jedzenia i muzyki.

Zobaczcie, jak wyglądał na początku drogi do wymarzonej sylwetki:

Grzegorz z "Hotelu Paradise" przeszedł metamorfozę Źródło: archiwum prywatne
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Uczestnicy "Hotelu Paradise" zorganizowali trening

Jak wiadomo w "Hotelu Paradise" sylwetka ma duże znaczenie. W końcu pary niekiedy dobierają się na tak zwany "pierwszy rzut oka". Grzegorz mógł pochwalić się największą muskulaturą, a z racji tego, że zawodowo zajmuje się trenowaniem ludzi, postanowił organizować wspólne zajęcia w panamskim raju. Uczestnicy codziennie rano wyciskali siódme poty, by hotelowe jedzenie nie poszło im w boczki.

Część z nich postanowiła kontynuować tradycję również w Polsce. Między innymi Anastazja, Maciej i Grzegorz z 6. edycji "Hotelu Paradise" wybrali się na wspólny trening. Na nadwiślańskich terenach sportowych ćwiczyli tężyznę fizyczną, czym pochwalili się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Prowodyrem był oczywiście Grzegorz, który nie oszczędzał uczestników.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości