Lara Gessler wyznała, co sądzi o eutanazji. Jej słowa zaskakują

Lara Gessler o eutanazji
Lara Gessler o eutanazji
Źródło: MWMEDIA
Lara Gessler często zabiera głos w sprawach, które poruszają opinię publiczną. Teraz została zapytana o bardzo kontrowersyjną kwestię. W rozmowie z Pomponikiem wyznała, co sądzi na temat eutanazji.

Lara Gessler nie boi się zabierać głosu w sprawach ważnych społecznie. Otwarcie też dyskutuje o swoich poglądach politycznych, a także angażuje się w projekty społeczne i kampanie charytatywne. Ostatnio np. wzięła udział w akcji "Kobiety na wybory". Tym razem została zapytana o to, czy jest za czy przeciw eutanazji.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Magda Gessler opowiedziała o roli babci
Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Lara Gessler o eutanazji

Eutanazja jest kontrowersyjnym tematem. Dla niektórych osób jest sprzeczna z ich wartościami etycznymi, takimi jak szacunek dla życia ludzkiego i godność osoby. W wielu religiach, takich jak chrześcijaństwo czy islam, eutanazja jest uważana za grzech lub naruszenie świętości życia. Dlatego też w większości krajach eutanazja jest nielegalna. Ostatnio w mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja na ten temat. Damian Glinka z serwisu Pomponik zapytał Larę Gessler, co sądzi o eutanazji. 

"[…] uważam, że jednak dochodzisz do takiego punktu, że każdy powinien móc stanowić o sobie. Tym bardziej oczywiście, no można założyć na to różne obostrzenia, żeby jednak rozróżnić eutanazję od samobójstwa. I jeśli jest to uwarunkowane chorobowo, to myślę, że jest to temat warty zastanowienia" - powiedziała Lara Gessler Pomponikowi.

Lara Gessler w nowym programie "Restauracja z gwiazdami"

Larę Gessler zobaczymy w nowym, świątecznym programie TVN "Restauracja z gwiazdami", który zostanie wyemitowany na antenie TVN 19 i 20 grudnia o godzinie 21.35. Wraz z mamą Magdą Gessler i bratem Tadeuszem Müllerem pokierują ekipą gwiazd, która będzie przygotowywać świąteczną ucztę.

Do wspólnego gotowania z Magdą Gessler i jej dziećmi w programie "Restauracja z Gwiazdami" zaproszone zostały gwiazdy znane z anteny TVN: Klaudia El Dursi, Maja Popielarska, Omenaa Mensah, Monika Mrozowska, Marta Kuligowska oraz Ewa Gawryluk z bliskimi. Każda z nich podzieli się nie tylko sekretami kulinarnymi, ale także opowie o swoich świętach i relacjach z dziećmi.

"Restauracja z Gwiazdami" – uczestnicy
"Restauracja z Gwiazdami"
"Restauracja z Gwiazdami"
"Restauracja z Gwiazdami"
"Restauracja z Gwiazdami"
+11
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości