Wyluzowany Dawid Kwiatkowski, odmieniona Honorata Skarbek. Gwiazdy na imprezie na plaży

Autor:
Kamila
Jamrożek
Wyluzowany Dawid Kwiatkowski, odmieniona Honorata Skarbek na evencie branżowym

Wakacyjne upały to idealny czas, aby poimprezować na plaży. Na imprezę w warszawskiej modnej miejscówce położonej nad Wisłą przybył tłum gwiazd. Na jakie stylizacje postawili?

W lato wiele branżowych imprez przenosi się w plener. Tym razem gwiazdy miały okazję bawić się w popularnym warszawskim beach barze. Kto wziął udział w wydarzeniu?

Gwiazdy na branżowej imprezie na plaży

W minioną środę 20 lipca zorganizowano pierwsze urodziny agencji "Ten Fajny Management", która zrzesza wiele polskich celebrytów. Wydarzenie odbyło się w warszawskim klubie położonym po prawej stronie Wisły. Na imprezę przybyły znane gwiazdy, które bawiły się w luksusowym klubie plażowym w stylu tropikalnym z widokiem na Wisłę i rozświetlone nocą Stare Miasto w Warszawie.

Z zaproszenia skorzystali m.in. Dawid Kwiatkowski, Honorata Skarbek, Angelika Mucha, Saszan, Bartek Kloch, Ewa Zawada, Saszan, Magdalena Karwacka czy Kamil Szymczak.

Julia Sobczyńska z "Top Model" o związku z kobietą. Jej babcia poszła do księdza
Julia Sobczyńska z "Top Model" o związku z kobietą. Jej babcia poszła do księdza Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Gwiazdy na imprezie - stylizacje

Dawid Kwiatkowski postawił tego wieczoru na plażową elegancję. Do odkrywających kostki spodni i mokasynów założył rozpiętą prześwitującą koszulę z dekoltem oraz okulary przeciwsłoneczne. Wokalista wyglądał w tej stylizacji na bardzo wyluzowanego. Honorata Skarbek postawiła za to na kompletnie odmieniony wizerunek. Założyła na event obcisłą sukienkę z golfem i różanym printem.

Angelika Mucha, czyli influencerka Littlemooonster96 zaprezentowała się na imprezie w białym komplecie odsłaniającym ciało, który uzupełniła zarzuconym na ramiona swetrem, espadrylami od Chanel oraz mikrotorebką Jacquemus... za dwa tysiące złotych. Popularna influencerka Saszan, czyli Roksana Pindor zdecydowała się na biały komplet, z crop top bez ramion i długimi spodniami z szerokimi nogawkami. Na plaży imprezował też uczestnik 10. edycji "Top Model" Bartosz Kloch. On postawił na luźny styl z prześwitującą koszulką i szortami.

Zobacz galerię zdjęć:

Dawid Kwiatkowski 
Dawid Kwiatkowski  Źródło: MWMEDIA
Honorata Skarbek
Honorata Skarbek Źródło: MWMEDIA
Angelika Mucha
Angelika Mucha Źródło: MWMEDIA
Roksana Pindor
Roksana Pindor Źródło: MWMEDIA
Bartosz Kloch
Bartosz Kloch Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości