Gwiazdy

Lenka Klimentova będzie trzymać formę w ciąży. Poszła na specjalny kurs

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Lenka Klimentova o ćwiczeniach w ciąży

Lenka Klimentova jest w ciąży. Tancerka nie zamierza z tego powodu spocząć na laurach i ma już nowy plan, o którego realizacji marzyła od dawna. Będzie ćwiczyła w trakcie ciąży.

Niedawno Lenka i Jan Klimentovie poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka. Para radością podzieliła się ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tancerze zdradzili, że długo musieli mierzyć się ze wścibskimi pytaniami: "kiedy dziecko?".

Lenka Klimentova zamierza ćwiczyć w ciąży

Lenka Klimentova jest tancerką i profesjonalną instruktorką ZUMBA FITNESS oraz FITNESS. Kobieta dba o formę, czego zresztą wymaga od niej wykonywany zawód. W najnowszym Instastory zdradziła, że z powodu ciąży nie zamierza zrezygnować z aktywności. Jak to zrobi? Tancerka zdradziła, że od dawna chciałaby zrobić profesjonalny kurs, dzięki któremu będzie mogła prowadzić zajęcia dla kobiet w ciąży. Jak się okazuje, zapisała się na niego zanim dowiedziała się, że sama spodziewa się dziecka.

"Ja na pewno chciałabym dalej ćwiczyć i się ruszać w miarę możliwości i dbać o swoje ciało. Ale najważniejsze jest zdrowie, więc super, że zrobię ten kurs, bo będę wiedziała, na ile mogę sobie pozwolić. Uważam, że to jest dla każdej kobiety super" - powiedziała tancerka.

Lenka Klimentova o ćwiczeniach w ciążyŹródło: Instagram @lenkakliment
Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiu
Jan Kliment czule o ciąży ukochanej. Zdradza, co jeszcze zmieni się w ich życiuŹródło: cozatydzien.tvn.pl
Jan Kliment to juror "Mam talent!", który ogłosił, że jego żona Lenka spodziewa się ich pierwszego dziecka. Tancerz z radością mówi o oczekiwaniu na potomka, zdradził, czy czeka bardziej na chłopca czy dziewczynkę. Jego odpowiedź zaskakuje.

Lenka Klimentovie - kariera, życie prywatne

Lenka Klimentova urodziła się w 1989 roku. Pochodzi z Czech i jest pół Czeszką, pół Kubanką. Do Polski przyjechała prawie 10 lat temu. W 2016 roku w czeskiej Ostrawie Lenka i Jan Klimentovie wzięli ślub. Kobieta jest z zawodu tancerką, reprezentuje klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich. Ponadto ukończyła kursy instruktora ZUMBA FITNESS oraz FITNESS.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości