Lenka Klimentová od 12. roku życia walczy z chorobą. Teraz powiedziała, co jej dolega

Lenka Klimentová
Lenka Klimentová
Źródło: MWMEDIA
Lenka Klimentová w nowym wywiadzie otwarcie poruszyła temat swoich doświadczeń z migrenami. Jak wyznała, zmaga się z nimi już od najmłodszych lat. Przy okazji gwiazda wyjawiła, w jaki sposób Jan Kliment stara się ją wspomóc w walce ze schorzeniem.

Lenka i Jan Klimentowie są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych tancerzy w Polsce. Miłość zakochanych rozkwitała w cieniu mediów. W grudniu 2022 roku, po sześciu latach prób, para powitała na świecie swoje pierwsze, upragnione dziecko.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Kalendarium choroby księżnej Kate. Kate Middleton ma nowotwór
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Lenka Klimentová o problemach ze zdrowiem

Lenka Klimentová udzieliła niedawno wywiadu reporterce Jastrząb Post. Gwiazda w szczerej rozmowie nie ukrywała tego, że cierpi na migreny od 12 roku życia i jak sama wyznała, próbowała już wielu różnych sposobów, aby poradzić sobie za schorzeniem. Niezawodny w tej kwestii jest Jan Kliment, który stara się, jak może, aby wspomóc żonę w ciężkich momentach. Przy okazji gwiazda podkreśliła, że temat migren ten jest na tyle obszerny, że mogłaby napisać o tym książkę.

"Ja tutaj mogę książkę pisać, słuchaj, ja raz naprawdę napiszę książkę o tym, bo ja już próbowałam wszystkiego i no to jest na długi temat, ale ja cierpię na migreny akurat od 12 roku życia i próbowałam naprawdę wszystkiego, ale tutaj pani doktor też mi tutaj doradza, próbujemy, Janek mi cały czas oczywiście wodę podrzuca, to jest najważniejsze, widzicie, no więc tak, więc o migrenie chyba nie będę tu gadać długo" - wyznała.

Podczas rozmowy Lenka Klimentová wielokrotnie podkreśla również, jak ważne są regularne badania w tym profilaktyczne. Nie tylko te standardowe, jak badanie krwi, ale również te specjalistyczne, jak na przykład badania alergiczne.

Lenka Klimentová na temat problemów ze zdrowiem

Lenka Klimentová jest aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda na swoim instagramowym profilu podzieliła się z fanami dolegliwościami, z którymi się zmaga. Chodzi wspomniane już dolegliwości migrenowe.

"Miałam mega, ale to mega dużą migrenę. Taki atak miałam, myślę, że rok temu ostatnio i naprawdę nikomu nie życzę migreny. To jest coś okropnego, co kto nie zna, to nie ma pojęcia"- napisała na Instagramie Lenka Klimentova.

Gwiazda, chcąc uniknąć fali porad zdrowotnych od obserwatorów, od razu podziękowała za ewentualne sugestie, argumentując, że prawdopodobnie nie będą dla niej skuteczne. Zdrowie tancerki jest pod kontrolą profesjonalistów, którzy już planują odpowiednie leczenie.

 "Ci, co mówią, że w ciąży, po porodzie ci przejdzie, tam ci przejdzie, to ci przejdzie, to zostawcie swoje rady. Każdy jest inny i moja migrena, moja 'najlepsza przyjaciółka' mnie nigdy nie opuści. Teraz wezmę się chyba za leczenie, bo mam panią specjalistkę i mam nadzieję, że coś zadziałamy, bo to była naprawdę masakra, ta noc" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości