Leon Myszkowski o ślubie. Czy Justyna Steczkowska zaśpiewa na weselu syna?

Autor:
Dominika
Kowalewska
Reporter:
Kalina Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Leon Myszkowski o występie mamy na swoim ślubie. Justyna Steczkowska zaśpiewa na ceremonii?

Leon Myszkowski w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz zdradza, czy niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Czy podczas weselnej zabawy Justyna Steczkowska zaśpiewa na scenie? Syn popularnej wokalistki nie ukrywa ponadto, o jak dużej rodzinie marzy.

Leon Myszkowski od pewnego czasu jest w szczęśliwym związku z Ksenią. Partnerka pochodząca z Białorusi jest od ukochanego kilka lat starsza, co nie stanowi dla zakochanych żadnej przeszkody. Para chętnie bierze udział w branżowych eventach, pozując na ściankach. Czy mają w planach sformalizowanie związku?

Leon Myszkowski o ślubnych planach. Justyna Steczkowska zaśpiewa na weselu?

Leon Myszkowski jest najstarszym synem Justyny Steczkowskiej, owocem jej związku z architektem i modelem Maciejem Myszkowskim. Mimo kryzysów małżonkom udało się stworzyć pełny dom i wychować dziecko, które od pewnego czasu idzie śladami sławnej mamy. Leon Myszkowski jest DJ-em, a dzięki dorastaniu z blasku fleszy zdaje się, że zna show-biznes od podszewki.

A ten coraz mocniej interesuje się synem Justyny Steczkowskiej. Mężczyzna od pewnego czasu jest w związku z Ksenią. Para zadebiutowała na ściance podczas zeszłorocznej Gali Mistrzów Sportu. Wielu zastanawia się, czy zakochani mają w planach sformalizowanie związku. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz zdradza, że na razie stawiają na rozwój zawodowy i czekają, co przyniesie los. Potwierdza jednak, że mają w planach zrobienie kolejnego kroku!

- Na pewno planujemy, ale kiedy i jak to jeszcze nie wiemy. Na razie każdy skupia się na tym, żeby zawodowo dojść do tego, do czego planuje dojść, a potem, jak wszystko się uda, to będziemy robić kroki dalej - mówi Leon Myszkowski.

W ostatnim czasie dosyć popularne są mini koncerty gwiazd, które uświetniają weselną zabawę. W przypadku Leona Myszkowskiego tego typu atrakcją mógłby być występ Justyny Steczkowskiej. Czy mama zaśpiewałaby na przyjęciu weselnym syna?

- Myślę, że mama na pewno wykona coś na ślubie. Natomiast raczej na tej części oficjalnej, ceremonialnej. Myślę, że później wykonywane będą zdecydowanie inne rzeczy - dodaje Leon Myszkowski.

Leon Myszkowski o dzieciach. Marzy o dużej rodzinie?

Justyna Steczkowska pochodzi z wielodzietnej rodziny. Wokalistka jest czwartym z dziewięciorga dzieci Danuty i Stanisława Steczkowskich. Jednak sama doczekała się jedynie trzech pociech - poza synem Leonem Myszkowskim, Justyna Steczkowska jest mamą syna Stanisława i najmłodszej córki Heleny, która niedawno przystępowała do Komunii.

Przeczytaj też: Córka Justyny Steczkowskiej przystąpiła do Komunii. Partnerka jej syna opublikowała nagranie

Czy Leon Myszkowski również marzy o dużej rodzinie? W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz przyznaje, że nie chce mieć aż dziewięciorga dzieci.

- Aż tak dużej to nie. Natomiast myślę, że dwójka bądź trójka jest jak najbardziej sensowna dla mnie - mówi Leon Myszkowski.

Syn Justyny Steczkowskiej partnerka. Ksenia jest o 11 lat starsza?

Choć Ksenia jest od Leona Myszkowskiego starsza jedynie o 4 lata, przez pewien czas krążyła plotka, jakoby różnica wieku była znacznie większa. Syn Justyny Steczkowskiej w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską opowiedział o szczegółach tej zaskakującej informacji.

- Jak się poznawaliśmy, to ona miała 23 lata, a ja 19, dla niej mogło to zabrzmieć już średnio. Nie wyglądałem za bardzo na swój wiek. Cztery lata różnicy są między nami, a nie 11 jak to niektórzy opisali (śmiech). Nie wiem, czy ktoś nie połączył faktów, ale 1 kwietnia to Prima Aprilis (...) uznaliśmy, że to śmieszne, pójdźmy w to na chwilę, ale co do naszego spotkania, to ja ściemniłem, potem się przyznałem, na trzecim spotkaniu musiałem już wyprostować sytuację. Będzie co dzieciom opowiadać — powiedział Leon Myszkowski.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Reporter: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości