Liber w nowym utworze nawiązał do Sylwii Grzeszczak? Fani nie mają wątpliwości

Liber i Sylwia Grzeszczak
Liber i Sylwia Grzeszczak
Źródło: MWMEDIA
Liber i Sylwia Grzeszczak byli małżeństwem od 2014 r. Niespodziewanie we wrześniu ubiegłego roku muzycy ogłosili, że rozstali się. Oboje zapewniali, że żyją w przyjacielskich relacjach, jednak nie wrócą do siebie. Teraz fani doszukali się w nowej piosence Libera nawiązań do jego byłej ukochanej.

Sylwia Grzeszczak jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. W 2008 r. ukazał się jej album studyjny "Ona i On", na którym mogliśmy usłyszeć takie utwory jak "Mijamy się", "Nowe szanse", czy "Co z nami będzie". Piosenkarka miała zaledwie 17 lat kiedy poznała przyszłego męża i zaczęła z nim tworzyć utwory.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Marvin Kruciński z "HP" o rozstaniu z Karoliną "Mallu" Majewską. Dlaczego im nie wyszło?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Liber i Sylwia Grzeszczak tworzyli jedną z mocniejszych par w polskim show-biznesie

Kilka lat temu w rozmowie z "Vivą!" Sylwia Grzeszczak wyznała:

"Marcin przede wszystkim pozwolił mi uwierzyć w siebie. Że tworzę i śpiewam dla ludzi, i to jest najważniejsze" - mówiła.

Z czasem między muzykami narodziło się uczucie. Na ślubnym kobiercu stanęli już w lipcu 2014 r., a rok później na świecie pojawiła się ich córka Bogna. Przez lata para wspólnie pracowała nad artystycznymi projektami, a przez wielu byli uznawani za idealny związek.

Ku zaskoczeniu fanów we wrześniu 2023 r. małżeństwo wydało oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu.

"Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy się i szanujemy się. Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę" - mogliśmy przeczytać w oświadczeniu.

Sylwia Grzeszczak i Marcin "Liber" Piotrowski
Sylwia Grzeszczak i Marcin "Liber" Piotrowski
Sylwia Grzeszczak i Marcin "Liber" Piotrowski
Źródło: MWMEDIA

Liber w nowym utworze nawiązał do rozstania z Sylwią Grzeszczak?

W styczniu w Radiu Zet Sylwia Grzeszczak zabrała głos na temat relacji z Liberem i powiedziała, jak obecnie wyglądają ich stosunki.

"Z Marcinem mamy przyjacielskie relacje i myślę, że to się nie zmieni. Zawsze byliśmy mocnymi kumplami. Napisaliśmy mnóstwo piosenek ze sobą, singli, które zna mnóstwo ludzi. Właściwie Marcin pisał teksty do prawie wszystkich moich piosenek. To dla mnie bardzo ważne. Nie sądzę, żeby to się nagle zmieniło. Nie ma co ukrywać. Jest, jak jest. Dla nas praca to przyjemność i zawsze sprawiało nam to mnóstwo radości, że wspólnie działamy" - mówiła.

Ostatnio na rynku ukazała się nowa piosenka Libera, w której ten śpiewa o byłej miłości, co fani jednoznacznie powiązali z Sylwią Grzeszczak.

"Taka ładna i w porządku, ale już eks, od niedawna już eks. Pomyślałem, że to potrwa dłużej niż dzień czy pięć tygodni. Nie ma to znaczenia, bo czuję już, że się włączył samotny wilk [...] Już nikt nie będzie mówił mi, co mam robić, żyję jak wilk [...]. Mało mam powietrza, lubię nasz dom, ale muszę wyjść, bo napisane mam uciekać w DNA kod" — możemy usłyszeć w nowym utworze Libera.

W komentarzach pod wideo mogliśmy przeczytać:

"Czy to diss na byłą?", "Szkoda mi Libera, chyba nie może się pogodzić z rozstaniem", "Ciekawe, czy to nawiązanie do Sylwii" - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości