Luna rezygnuje z koncertów w Europie. Wszystko na niecały miesiąc przed Eurowizją

Luna
Luna
Źródło: MWMEDIA
Luna musiała przerwać swoje działania promocyjne i zaplanowane koncerty w Amsterdamie oraz Sztokholmie. Przyczyną tej decyzji są problemy zdrowotne, z którymi aktualnie się gwiazda zmaga. Co konkretnie dolega artystce?

Luna, czyli Aleksandra Katarzyna Wielgomas, to polska piosenkarka i autorka tekstów, której muzykę określa się jako "kosmiczny pop". Artystka od dzieciństwa rozwijała swoje talenty muzyczne. Gwiazda została wybrana do reprezentowania Polski w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w południowej Szwecji w Malmö i potrwa od 7 do 11 maja.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Mąż i córka wspierają Nataszę Urbańską. "Nie ma mnie czasem cały dzień"
Natasza Urbańska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o wsparciu, jakie dostaje od najbliższych. Gwiazda bez ogródek przyznała, że czasem potrafi jej nie być w domu cały dzień. Wówczas Janusz Józefowicz i ich córka Kalina muszą sobie radzić sami. - To wszystko często jest też pode mnie aranżowane - mówiła.

Luna rezygnuje z promocyjnych występów

Luna zaskoczyła fanów informacjami, które zamieściła w sieci. Gwiazda musi zrezygnować z planowanych koncertów w Holandii i Szwecji z powodu problemów zdrowotnych. Jak wyznała artystka w emocjonalnym nagraniu, ze względu na problemy z gardłem była zmuszona przerwać swoje działania promocyjne na najbliższe dni.

Luna wyraziła swoje rozczarowanie związane z koniecznością rezygnacji z planowanych koncertów i jak zdradziła, ma nadzieję, że fani zrozumieją jej trudną decyzję. Artystka podkreśliła, iż jej serce jest wciąż z jej fanami i że ma nadzieję odwiedzić Amsterdam i Sztokholm w najbliższej przyszłości, kiedy tylko jej stan zdrowia na to pozwoli.

"Jak widzicie, byłam już spakowana do Amsterdamu i Sztokholmu. Nie mogłam się doczekać, aż was zobaczę, bo muzyka i spotkania z wami są uzdrawiające. Niestety, muszę najpierw wyleczyć mój głos, co zresztą słychać. Jest mi naprawdę smutno i mam nadzieję, że mi wybaczycie. Sercem jestem z wami. Mam nadzieję, że będę mogła odwiedzić Amsterdam i Sztokholm najszybciej, jak to będzie możliwe" - wyznała rozczarowana gwiazda.

Luna podzieliła się smutną dla fanów wiadomością
Luna podzieliła się smutną dla fanów wiadomością
Źródło: Instagram @musicofliuna

Czym Luna nas zaskoczy?

Luna jest przygotowana, aby zaskoczyć publiczność Eurowizji swoim niesamowitym głosem, mocnym przekazem i unikalnym stylem. Jej ambicją jest nie tylko zwycięstwo w konkursie, ale przede wszystkim chęć przekazania publiczności swojej pasji do muzyki.

- To nie jest tylko konkurs muzyczny, to okazja do tego, aby pokazać, jak wiele jesteśmy w stanie dać. Chciałabym zarażać świat moim przekazem, radością z muzyki- wyznała Luna w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl.

Jak wyjaśniła Luna w rozmowie z Norbertem Żyłą, "The Tower" to nie tylko piosenka, ale przede wszystkim manifest. To apel do porzucenia osobistych blokad i negatywnych schematów myślenia, do zniszczenia własnej psychicznej "wieży", którą każdy z nas buduje.

- To manifest wolności i siły. Wyjście z mroku i ciemności. [...] Mam nadzieję, że ten utwór zapali nas wszystkich do walki o samych siebie, własną wolność, miłość i poczucie wartości. O byciu w pełni sobą, bez granic - opowiadała o swojej piosence

Przeczytaj całość: Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości