Lizzo odpowiada na zarzuty o molestowanie i pozywa tancerki, które ją oskarżyły. Ma silne dowody

Lizzo pozywa tancerki, które oskarżyły ją o molestowanie seksualne
Lizzo pozywa tancerki, które oskarżyły ją o molestowanie seksualne
Źródło: Corbis Entertainment
Kilka tygodni temu w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że Lizzo miała molestować seksualnie swoje tancerki. Teraz na jaw wyszły fotografie, które mają poddawać w wątpliwość te oskarżenia, a prawnik artystki nie zamierza tego tak zostawić.

Lizzo jest znaną amerykańską piosenkarką. Ogólnoświatową popularność przyniosła jej afera, która wybuchła kilka tygodni temu. Trzy tancerki: Arianna Davis, Crystal Williams i Noelle Rodriguez, które towarzyszyły Lizzo podczas koncertów, oskarżyły ją o molestowanie seksualne.

"[Lizzo przyp. red.] chciała, żebyśmy dotykały nagich kolegów z zespołu, a następnie łapały wibratory wystrzeliwane ze stref intymnych uczestników zabawy oraz jadły banany tam umieszczone" - czytamy w pozwie cytowanym przez NBC News.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Top Model". Joanna Krupa o miłości. Czy da szansę nowemu uczuciu?
Joanna Krupa ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Rozstała się z mężem Douglasem Nunesem, z którym doczekała się ukochanej córki. Mimo to modelka nie przekreśla szansy na kolejną miłość. Jak przyznaje w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą, nie postrzega ostatnich wydarzeń w kategorii porażki i z odwagą patrzy w przyszłość.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Lizzo oskarżona o molestowanie seksualne

Tancerki dodały także, że Lizzo praktykowała niewolnicze traktowanie, zmuszając je do 12-godzinnych prób, będących karą za domniemane spożywanie alkoholu w pracy. Niedługo później Lizzo zabrała głos i wydała oświadczenie.

"Ostatnie dni były niesamowicie trudne i przytłaczająco rozczarowujące. Moja etyka pracy, moralność i szacunek zostały zakwestionowane. Mój charakter został skrytykowany" - zaczęła swój wpis.

Następnie odniosła się do samych zarzutów. Zapewniała, że żaden z nich nie jest prawdziwy.

Zwykle nie odpowiadam na fałszywe zarzuty, ale są one tak niewiarygodne i zbyt oburzające, by się nimi nie zająć. Te sensacyjne historie pochodzą od byłych pracowników, którzy publicznie przyznali, że powiedziano im, że ich zachowanie w trasie było nieodpowiednie i nieprofesjonalne.
- napisała.

Lizzo pozwie tancerki, które oskarżyły ją o molestowanie

Tancerki jako dowód przedstawiły zdjęcia, które wykonały podczas trasy koncertowej po Europie. Jak się okazało, to właśnie one poddają w wątpliwość zarzuty, jakie ciążą na Lizzo. Prawnik piosenkarki Marty Singer przekazał zdjęcia portalowi Daily Mail, który je opublikował.

Prawnik zaznaczył, że ze zdjęć wynika, że tancerki świetnie bawiły się w klubach erotycznych i nikt ich do niczego nie zmuszał.

"Jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów. Na fotografiach i nagraniach wideo widzimy powódki Ariannę Davis, Crystal Williams i Noelle Rodriguez wesoło balujące za kulisami z osobami występującymi w topless show kabaretowym w klubie Crazy Horse w Paryżu. To wystarczający dowód, aby w pełni zrozumieć kontekst zaistniałej sytuacji" - oświadczył.

Prawnik Lizzo zapowiedział również, że teraz to tancerki mogą oczekiwać pozwu sądowego.

"Te materiały dowodzą, że wersja przedstawiona przez powódki w ich zakłamanym pozwie kompletnie mija się z prawdą. Ten pozew to jedna wielka ściema. Lizzo pozwie wszystkie trzy kobiety za okrutne nękanie zaraz po tym, jak wygra przeciw nim w sądzie w wytoczonej przeciw niej sprawie i gdy opinia publiczna utwierdzi się w przekonaniu, że prawda jest po stronie mojej klientki" - dodał.

Po oświadczeniu Marty'ego Singera prawniczka tancerek Neama Rahmani zabrała głos i powiedziała, że opublikowane zdjęcia i nagrania świadczą jedynie o tym, że jej klientki bawiły się dobrze, ponieważ bały się stracić pracę i dopiero po czasie zorientowały się, że padły ofiarą molestowania seksualnego.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Corbis Entertainment

podziel się:

Pozostałe wiadomości