Wielkie zmiany w jury "MasterChefa". Kogo nie zobaczymy w nowym sezonie?

Jury "MasterChefa"
Jury "MasterChefa"
Źródło: TVN
Przed nami 13. edycja programu "MasterChef". Już wkrótce start castingów do nowego sezonu kulinarnego show. Tymczasem poznaliśmy informację na temat składu jury. Z programem pożegnała się uwielbiana przez widzów jurorka Anna Starmach. Jakie były powody?

"MasterChef" to polski kulinarny program telewizyjny typu reality show w TVN emitowany od 2012 roku. Od początku prowadzony był przez Michela Morana, Magdę Gessler i Annę Starmach. Niestety tej ostatniej nie zobaczymy w nowym sezonie. Gwiazda postanowiła podążyć za swoimi marzeniami.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Zajrzyjcie za kulisy show "MasterChef Nastolatki"
Zajrzyjcie za kulisy show "MasterChef Nastolatki"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Anna Starmach odchodzi "MasterChefa" – co będzie robić?

Anna Starmach urodziła się 15 maja 1987 roku w Krakowie. Jest córką Teresy i Andrzeja Starmachów, znanych krakowskich historyków i kolekcjonerów sztuki.

Piękny gest moich rodziców o przekazaniu sporej części swojej kolekcji sztuki krakowskim muzeom, skłonił mnie do działania. Pasją moich rodziców, którą postanowili dosłownie się podzielić, od zawsze była sztuka. Teraz moja kolej, żeby podzielić się z Wami moją pasją! Poczułam, że właśnie TERAZ jest ten moment. Zamierzam skupić się na realizacji mojego wielkiego marzenia, o którym myślę od lat – tj. otwarciu własnego miejsca w moim ukochanym Krakowie
- powiadomiła fanów Anna Starmach we wpisie na Instagramie.

Anna Starmach skończyła szkołę kucharską Le Cordon Blue w Paryżu i wydała książkę z własnymi przepisami. Odbyła też staże w renomowanych restauracjach, m.in. w posiadającej trzy gwiazdki w przewodniku Michelin francuskiej Lameloise, krakowskiej Ancorze oraz w restauracji w Hotelu Starym. Chce wykorzystać te doświadczenia w tworzeniu własnego miejsca.

Jestem absolwentką francuskiej szkoły Le Cordon Blue i kiedy wyjeżdżałam do Paryża, byłam pewna, że po powrocie otworzę własną restaurację. Te lata nauki chcę TERAZ wykorzystać i stworzyć coś swojego, coś pięknego, coś pysznego. A na to potrzeba przestrzeni i czasu
- nawiązała do swoich doświadczeń jurorka.

Anna Starmach pożegnała się z programem "MasterChef"

Kariera kulinarna Anny Starmach nabrała rozpędu, kiedy w 2010 roku wygrała konkurs zorganizowany przez "Dzień Dobry TVN". Wygraną był staż w hotelu Sheraton, a także możliwość prowadzenia swojego kącika kulinarnego w programie. Później Anna Starmach dostała własny program w TVN Style pt. "Pyszne 25". Największą popularność przyniósł jej jednak udział w programie "MasterChef", gdzie zasiadała w jury obok Magdy Gessler i Michela Morana. Anna Starmach nie pojawi się w najnowszym sezonie programu.

[...] nie będzie mnie w nowym sezonie programu "MasterChef." To nie oznacza, że znikam z mediów. W dalszym ciągu będziecie mieli ze mną kontakt w mediach społecznościowych oraz spotkamy się, chociażby w "Dzień Dobry TVN". Do odważnych świat należy!
- podsumowała.

Stacja TVN pożegnała Annę Starmach:

Aniu, to było niezapomniane dwanaście lat na planach programu "MasterChef". Dziękujemy za Twoje zaangażowanie, profesjonalizm oraz wkład w rozwój "MasterChefa". Wszystkie cenne wskazówki dla uczestników, masę pozytywnej energii, nieustający uśmiech i najszczersze emocje, których dostarczałaś widzom. Do odważnych świat należy, dlatego wierzymy, że spełnisz marzenie o własnym miejscu w Twoim ukochanym Krakowie. Na pewno opowiemy o tym w DDTVN Trzymamy mocno kciuki za nowy projekt. Życzymy Ci samych sukcesów, nie tylko tych kulinarnych!
- napisano.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości