Maciej Dowbor pokazał 13-letnią córkę. "Rudy gen krąży jednak w familii!"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska mają dwie córki

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska doczekali się dwóch córek, których wizerunku nie publikują w sieci. Ostatnio popularny prezenter zrobił jednak mały wyjątek i opublikował zdjęcie ze starszą z pociech, 13-letnią Janiną.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Para słynie z poczucia humoru i dystansu do siebie, a także z tego, że nie ma dla nich spraw, których by nie poruszyli. Celebryci często opowiadają o swoim związku, lepszych lub gorszych momentach, ale rzadko kiedy schodzą na temat swoich córek.

Maciej Dowbor pokazał 13-letnią córkę. Nazwał ją "pięknością"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są rodzicami dwóch córek, które rzadko kiedy pojawiają się w ich mediach społecznościowych, a jeśli już to się zdarza - dziewczynki zawsze mają w pełni zakryte twarze. Tym razem Maciej Dowbor wyłamał się nieco z tej zasady i opublikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z lotniska w Maladze, na którym towarzyszyła mu 13-letnia Janina.

"Kiedy wszyscy się dziwnie patrzą na podstarzałego kolesia, który wybiera się w podróż z dużo młodszą, rudą pięknością i nie jest to jego żona!" - podpisał fotografię Maciej Dowbor.

Pod postem od razu pojawiła się masa komentarzy od znajomych pary. Zdjęcie nastolatki skomentowała także jej sławna babcia, Katarzyna Dowbor.

"Moja najpiękniejsza!" - napisała mama Macieja Dowbora.

Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza"
Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza" Źródło: "Co Za Tydzień"

Internauci zachwycają się urodą córki Macieja Dowbora. "Rudy gen"

Internauci szybko dostrzegli, że 13-letnia Janina do złudzenia przypomina Joannę Koroniewską oraz Katarzynę Dowbor. Fani i inni celebryci byli zafascynowani urodą nastolatki.

"Ten rudy gen krąży jednak w familii! Piękna!" - skomentowała Hanna Lis.

 "Cała mama, ale włosy po babci";

"Oczy mamy, mimika babci. Charakter taty? Klan Koroniewsko-Do(w)borów";

"Piękne oczy, zdecydowanie Koroniewskiej" - czytamy w komentarzach.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości