Maciej Musiałowski wyjawił, czy weźmie jeszcze udział w Eurowizji. Kibicował Lunie?

Maciej Musiałowski
Maciej Musiałowski
Źródło: MWMEDIA
Maciej Musiałowski udzielił niedawno wywiadu, w którym zdradził, czy pomimo niezakwalifikowania się do tegorocznej Eurowizji zamierza próbować swoich sił w konkursie w przyszłości. Przy okazji aktor wyjawił, czy trzymał kciuki za Lunę oraz co myśli na temat nazywania konkursu "festiwalem kiczu".

Maciej Musiałowski to polski artysta, który zdobył szerokie uznanie za swoje role w kinie i telewizji. Aktor nie boi się nowych artystycznych wyzwań. Maciej Musiałowski ma na swoim koncie także sporo sukcesów m.in. został nominowany do prestiżowej nagrody Orzeł za najlepszą główną rolę męską w filmie "Sala samobójców. Hejter".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Piotr Kupicha doświadczył klątwy sławy
Piotr Kupicha doświadczył klątwy sławy. "Mam dużo szczęścia, że mam gdzie wracać"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maciej Musiałowski o występie na Eurowizji

Maciej Musiałowski próbował swoich sił w preselekcjach do Eurowizji, ale na ścieżce do sukcesu stanęło mu jury. Mimo że jego piosenka "Znak" bardzo spodobała się Kasi Moś, to jednak ostatecznie nie zdobyła wystarczającej ilości głosów, abyśmy mogli usłyszeć ją w Malmo.

W swojej niedawnej rozmowie z Plejadą Maciej Musiałowski wyznał, że pomimo niepowodzenia nie poddaje się i chciałby ponownie zmierzyć się z innymi artystami w preselekcjach do słynnego konkursu.

Gwiazdor przyznał też, że nie słyszał piosenki Luny, ale mimo wszystko trzymał za nią kciuki. Na pytanie, co przyciągnęło go do Eurowizji, odpowiedział, że to możliwość zaśpiewania dla całego świata. Chciałby pokazać, jak wygląda artystyczna wrażliwość Polski na tak dużej scenie. Przy okazji gwiazdor odniósł się też do często słyszanego zarzutu, że Eurowizja jest kiczowatym konkursem.

"Nie słyszałem czegoś takiego, ale na pewno nie byłby takim, gdybym ja tam wystąpił, bo ja nie uważam siebie za kiczowego" - wyznał artysta.

Maciej Musiałowski zgłosił się do konkursu Eurowizji

Maciej Musiałowski jakiś czas temu szykował się do reprezentowania Polski na Eurowizji. Wcześniej nagrał popularną piosenkę "Zabierz tę miłość", którą podbił serca publiczności, wykonując ją wraz z Julią Wieniawą.

Na swoim profilu w mediach społecznościowych artysta podzielił się tym, że od dawna marzył o reprezentowaniu Polski w jakimś konkursie. Przekazał, że dzięki nagłemu przypływowi inspiracji, udało mu się w ciągu zaledwie dziesięciu dni stworzyć utwór, który jest dla niego osobisty i ważny.

"Zawsze marzyłem o reprezentowaniu Polski w jakiejś dziedzinie. Przez ostatnie dziesięć dni, w przypływie spontanicznej decyzyjności, skończyłem bardzo ważny dla mnie utwór" - napisał.

Maciej Musiałowski przyznał, że decyzja o zgłoszeniu do preselekcji Eurowizji nie była łatwa, ale ostatecznie zdecydował się na to tuż przed końcem przyjmowania zgłoszeń.

"Zgłosić należało się do godziny 22.00 w piątek. Dokumenty wysłaliśmy o 21.42"  - wyznał.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości