Maciej Stuhr pokazał wiadomość od hejtera. "Lubiłem pana za 'Seksmisję'"

Maciej Stuhr zakpił z hejtera
Maciej Stuhr zakpił z hejtera
Źródło: MWMEDIA
Maciej Stuhr w ostatnim czasie mierzy się z dużym hejtem ze strony internautów po tym, jak stanął w obronie najnowszego filmu Agnieszki Holland "Zielona granica". Teraz aktor opublikował wiadomość od hejtera, który zaliczył zabawną wpadkę.

Maciej Stuhr u boku Mai Ostaszewskiej, Agaty Kuleszy, Tomasza Włosoka czy Piotra Stramowskiego pojawił się w najnowszym filmie Agnieszki Holland "Zielona granica", który obecnie trafił już do kin. Produkcja wywołała duże poruszenie, szczególnie na kilka tygodni przed wyborami parlamentarnymi.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Maja Ostaszewska o popularności

Maciej Stuhr pokazał wiadomość od hejtera

"Zielona granica" obrazuje problem migracyjny na granicy Polski z Białorusią i pokazuje go z trzech perspektyw: strażników granicznych, migrantów, a także aktywistów, którzy niosą pomoc potrzebującym. Mimo że film możemy oglądać w kinach od trzech dni, to zdania osób zostały już podzielone, a całkiem spore grono osób zadeklarowało, że nie zamierza oglądać najnowszego dzieła Agnieszki Holland, twierdząc, że "tylko świnie siedzą w kinie".

Aktorzy, którzy wystąpili w produkcji, są atakowi z różnych stron. Jedną z takich osób jest również Maciej Stuhr, który w "Zielonej granicy" zagrał niedużą rolę, jednak wystarczającą, aby teraz otrzymywać wiadomości od hejterów w mediach społecznościowych.

Jedną z wiadomości Maciej Stuhr zdecydował się opublikować na Instagramie.

"Hit dnia" - napisał aktor.

Na zrzucie ekranu widzimy wiadomość internauty do aktora.

"Jesteś nazistowskim lizusem. Kiedyś pana lubiłem za 'Seksmisję', a pan się tak zeszmacił" - napisał hejter.

Maciej Stuhr zdecydował się odpisać na wiadomość i wyprowadzić hejtera z błędu, który pomylił go z jego ojcem.

"Drogi panie, przykro mi, ale nie mam z 'Seksmisją' nic wspólnego. Nawet więc to nas nie łączy" - odpisał aktor.

Maciej Stuhr poprowadzi nowy program w TVN

Podczas jesiennej ramówki TVN WBD dowiedzieliśmy się, że Maciej Stuhr poprowadzi nowy program w stacji "The A-Talks". Jest on oparty na formacie francuskim jako "Les Rencontres du Papotin" na publicznym francuskim kanale France 2 we wrześniu 2022 roku. Reżyserii programu podjęli się Olivier Nakache i Eric Toledano, duet stojący za filmem "Nietykalni" z 2011 roku. Francuską wersję prowadzi Julien Bancilhon, psycholog i redaktor naczelny "The Papotin", gdzie publikowane są artykuły napisane przez dziennikarzy z autyzmem.

Formuła programu opiera się na inspirującym założeniu — grupa 30 dziennikarzy z zaburzeniami ze spektrum autyzmu przeprowadza wywiady z osobami publicznymi, takimi jak aktorzy, piosenkarze, prezenterzy telewizyjni, politycy czy sportowcy. Dzięki tym rozmowom widzowie mają możliwość poznać celebrytów od zupełnie nowej, nieznanej strony.

Warto zaznaczyć, że w oryginalnej wersji programu gościem był nawet prezydent Francji Emmanuel Macron. Jego udział w "The A-Talks" przyciągnął na antenę 4,6 miliona widzów.

W polskiej wersji "The A-Talks" 30 dziennikarzy w spektrum autyzmu porozmawia z gwiazdami różnego typu. Będą to osoby znane z show-biznesu, polityki czy świata sportu. Zaskakującą informacją jest fakt, że w programie w roli moderatora dyskusji pojawi się Maciej Stuhr. Aktor współpracuje ze stacją TVN, ale dotąd był gwiazdą produkcji serialowych. Tym razem wystąpi w nowej roli.

Maciej Stuhr
Maciej Stuhr
Maciej Stuhr
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości