Co się wydarzy w przyszłym tygodniu w "Na Wspólnej"? Kamil zobaczy Annę. Jak to możliwe?

Anna, Kamil z "Na Wspólnej"
Co się wydarzy w przyszłym tygodniu w "Na Wspólnej"? Kamil zobaczy zmarłą Annę
Źródło: Player.pl
W przyszłym tygodniu w "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami wielu zaskakujących scen. Na jaw wyjdzie przyczyna śmierci Anny. Kamil, który będzie się szykował do pochówku ukochanej, nieoczekiwanie ujrzy ją w mieszkaniu. O co chodzi? Zobacz opis odcinków.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

Odcinek 3694. "Na Wspólnej" - streszczenie

W odcinku 3694. "Na Wspólnej" problemy w domu rodziny Ziemińskich się nasilą. Po burzliwym sporze ojciec Oli eksmituje Alana z mieszkania. Wszystko z powodu tego, że Ziemiński nakrył mężczyznę na tym, jak grzebie w telefonie jego żony. Alan podejrzewa, że rodzice Oli wiedzą, gdzie ta się przed nim ukrywa i zrobi wszystko, aby ją odnaleźć.

Odcinek 3695. "Na Wspólnej" - streszczenie

W odcinku 3695. "Na Wspólnej" Kamil w dalszym ciągu nie potrafi poradzić sobie ze stratą Anny. Mężczyzna na szczęście może liczyć na wsparcie swojej córki Uli. Kamil wie również, że ma dla kogo żyć. Mama Anni również jest zrozpaczona. Kobieta obwinia za śmierć jej córki dopiero co narodzoną wnuczkę. Ma w sobie dużo bólu i rozpaczy.

Kamil z "Na Wspólnej"
Kamil pogrąża się w smutku po stracie Anny
Kamil z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Odcinek 3696. "Na Wspólnej" - streszczenie

W odcinku 3696. "Na Wspólnej" Kamil i mama Anny otrzymują informację dotyczącą przyczyn śmierci Anny. Wszystko z powodu sekcji zwłok, która została przeprowadzona po odejściu kobiety. Okazuje się, że za jej śmierć odpowiadał tętniak mózgu, który pękł w wyniku porodu. Matka kobiety obwinia Kamila o to, że nie zauważył, iż jej córka ma guza mózgu. Kamil, który szykuje się do pogrzebu matki swojego dziecka, poprzez wyobraźnię zobaczy ją w mieszkaniu. Co mu powie?

Odcinek 3697. "Na Wspólnej" - streszczenie

W odcinku 3697. "Na Wspólnej" niepokój będzie narastał w Oli, która obawia się, że może stracić bezpieczne schronienie przed znęcającym się nad nią psychicznie Alanem. Rodzina Zimińskich z niepokojem oczekuje na wizytę Czerskiego, który jak się wydaje, ma w swoich rękach klucz do rozwiązania ich problemów. Tymczasem, niepostrzeżenie, pani detektyw, wynajęta przez Alana rozpoczyna obserwację domu, w którym ukrywa się Ola. Czy Alan dowie się o jej kryjówce?

Odcinki "Na Wspólnej" obejrzysz od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości