Narzeczona Kamila Grabary otrzymuje groźny od kibiców. Wszystko z powodu żartów piłkarza

Kamil Grabara
Narzeczona Kamila Grabary otrzymuje groźny od kibiców. Wszystko z powodu żartu piłkarza
Źródło: Getty Images
Narzeczona Kamila Grabary, bramkarza reprezentującego duński klub FC Kopenhaga, została celem agresji kibiców Galatasaray Stambuł. Dominika Robak została zmuszona do zmierzenia się z ostrym hejtem po kontrowersyjnych uwagach swojego partnera dotyczących drużyny z Turcji.

Kamil Grabara jest polskim piłkarzem. Sportowiec od 2021 roku występuje w duńskim klubie FC Kopenhaga, a od 2022 r. gra w reprezentacji polski. Kamil Grabara jest dwukrotnym mistrzem Danii i zdobywcą Pucharu Danii. W 2023 r. awansował z FC Kopenhaga do Ligi Mistrzów UEFA. W 2023 roku VfL Wolfsburg ogłosił podpisanie długoterminowego kontraktu ze sportowcem, który dołączy do niemieckiego klubu w 2024 r.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Premiera filmu "Lewandowski nieznany"

Kamil Grabara w niewybredny sposób zażartował z kibiców

Kamil Grabara tuż przed meczem swojego zespołu FC Kopenhaga z Galatasarayem Stambul, w niewybredny sposób zażartował z rywali. Aby dolać oliwy do ognia napisał również, że kibice jego drużyny są lepsi od tych przeciwnika. Jego słowa wywołały bardzo negatywne reakcje zwolenników zespołu, z którym miał grać.

Sytuacja jeszcze bardziej się skomplikowała, kiedy po zakończonym remisem 2:2 meczu Kamil Grabara nie odpuścił i w uszczypliwy sposób skrytykował stadion przeciwnej drużyny, na którym odbywało się spotkanie. Po fali krytyki ze strony kibiców rywali piłkarz szybko zmodyfikował treść dodanego przez siebie posta oraz zablokował możliwość dodawania komentarzy.

Działanie ze strony piłkarza jednak nie przyniosło oczekiwanego przez niego efektu, a kibice Galatasarayu nie zapomnieli o jego słowach. Wspomnieni bardzo szybko zdecydowali się na odwet, celując w najbliższą osobę dla Kamila Grabary.

Trening z Anną Lewandowską
Trening z Anną Lewandowską

Narzeczona Kamila Grabary celem ataków w sieci

Mimo że Dominika Robak jest jedynie partnerką Kamila Grabary, a nie sportowcem, który mógłby wpłynąć na wynik meczu, ukochana piłkarza stała się celem ataków ze strony przeciwników jej narzeczonego. Na koncie instagramowym Dominiki Robak szybko zaczęły pojawiać się liczne obraźliwe komentarze oraz groźby. W niektórych z nich fani przeciwnej drużyny nie przebierali w słowach, wyzywając ją i obrażając.

"Chroń siebie i swojego męża. Będę was szukał w Kopenhadze i na pewno znajdę" - brzmiała jedna z przesłanych do kobiety wiadomości.

Dominika Robak bardzo zaniepokojona takim obrotem spraw, postanowiła ujawnić otrzymane groźby i skomentować sytuację.

"W jakim świecie my żyjemy? To nie jest normalne. 300 wiadomości i nie zliczę ile komentarzy. Brak słów" - napisała kobieta.

Póki co sprawa nie doczekała się dalszego komentarza zarówno od Kamila Grabary, jak i jego narzeczonej.

Narzeczona Kamila Grabary
Narzeczona Kamila Grabary skomentowała zaistniałą sytuację
Narzeczona Kamila Grabary
Źródło: Instagram @robaleek

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości