Maffashion apeluje do mediów. Chodzi o jej syna. "Na litość!"

Maffashion szczerze o związku z Sebastianem Fabijańskim
Maffashion szczerze o związku z Sebastianem Fabijańskim
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Wiadomość o rozstaniu Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego od kilku dni wzbudza w internautach wiele emocji. Choć pogłoski o poważnym kryzysie pojawiały się już od jakiegoś czasu, para nie wypowiadała się publicznie ani nie dementowała medialnych doniesień. Niestety, czara goryczy się przelała. Blogerka postanowiła zaapelować do mediów.

Maffashion w swoim oświadczeniu przypomniała, że choć zarówno ona i Sebastian Fabijański należą do grona osób publicznych, na rozdrapywaniu ran najbardziej ucierpi syn pary, Bastian. 

Maffashion apeluje do mediów

Maffashion jako pierwsza poinformowała o rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim. Za pośrednictwem Instagrama wyznała, że od ponad 3 tygodni jest singielką. Dodała także, że sprawę traktuje bardzo poważnie i nie chce w żaden sposób komentować jej szerzej oraz rozdrapywać ran i prać publicznie związkowych brudów. 

Niestety w mediach zawrzało a niemal w każdym artykule pojawiało się zdjęcie małego Bastiana. To skłoniło Maffashion do wydania oświadczenia. 

"Media, proszę, nie publikujcie wizerunku naszego syna w pojawiających się newsach. Na litość!" - napisała na InstaStories.

czt_ŚOPW_Agnieszka_reakcja rodziny
Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się

Prośba o  niepublikowanie wizerunku Bastiana skierowana do mediów, to już drugie oficjalne oświadczenie Maffashion dotyczące jej rozstania z Sebastianem Fabijańskim. Wcześniej blogerka zdecydowała się na szczerość i opowiedziała, jak z jej perspektywy wyglądało zakończenie związku.

"Czekałam na moment aż będę bardziej gotowa psychicznie, stabilnie, bo nie jest łatwo i nie wiem, czy jestem gotowa, ale skoro już się pojawili jacyś rzekomi informatorzy, mam swoje podejrzenia, którzy tak wszystko wiedzą... A nie, to co jest napisane, nie jest prawdą. Jest dużo tam przekłamań. Rozstałam się z Sebastianem trzy tygodnie temu, około. Potwierdzam. W planie było powiedzenie tego wspólnie i wydanie oświadczenia. Zależało im na tym, żeby uprzedzić w sumie jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chcę od razu podkreślić: nie mam zamiaru komentować, wywlekać, prać brudów... To nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o ten związek, on też nigdy nie był medialny, mimo że my osobami medialnymi byliśmy, to nasz związek taki od samego początku nie był" - powiedziała Maffashion. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości