Maffashion komentuje rozstanie Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. "Byłam zaskoczona"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Maffashion komentuje rozstanie Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego

Rozstanie Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego zaskoczyło nie tylko ich fanów, ale i niektóre gwiazdy. Maffashion powiedziała, co sądzi o ratowaniu związków. Podkreśliła, że najważniejsze jest dobro dzieci.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski 12 października opublikowali wspólne oświadczenie, w którym poinformowali o zakończeniu związku. Byli małżeństwem przez sześć lat. Wspólnie wychowują jedyne dziecko — córkę Helenę. Pod oświadczeniem wsparcia udzieliła im Maffashion.

"Dużo spokoju i dużo dobrego dla Ciebie i Kasi!" - napisała.

Piotr Stramowski o hejcie i wychowaniu córki. "Staram się i Kasia też"
Piotr Stramowski o hejcie i wychowaniu córki. "Staram się i Kasia też" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maffashion o rozstaniu Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego

Maffashion również była przekonana, że aktorska para wiodła szczęśliwe życie u swojego boku. Wyraziła żal, że nie są już razem.

"Byłam zaskoczona. Wydawało się, że to była zgrana para. Zawsze jest szkoda, kiedy ludzie się rozstają. Ale to jest ich sprawa i taką decyzję podjęli..." - wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Reporterka zapytała blogerkę o to, czy uważa, że współcześnie łatwiej się rozstać niż było to jeszcze kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu.

"Teraz kobiety są bardziej niezależne. Już nie żyjemy w takim układzie, że kobieta musi trwać przy mężczyźnie, kiedy nie jest okej. I mężczyzna również nie musi trwać przy kobiecie" - stwierdziła.

Maffashion o próbach ratowaniu związku

Maffashion ma za sobą dwa głośne rozstania. W latach 2015-2019 influencerka była związana z jednym z trzech prowadzących kanału AbstrachujeTV Czarkiem Jóźwikiem. Para ogłosiła swoje rozstanie na wspólnym wyjściu na sushi. Chcieli być fair wobec swoich obserwatorów i powiedzieć im prawdę na temat ich relacji. Następnie związała się z Sebastianem Fabijańskim, z którym ma syna Bastiana.

Oczywiście ja zawsze jestem za tym, aby próbować ratować, rozmawiać, szukać dodatkowej pomocy. Ale jeśli coś nie ma sensu, to nie ma co na siłę utrzymywać związek. W momencie, gdy są dzieci, moim zdaniem lepszym jest dwoje szczęśliwych rodziców oddzielnie i wtedy jest szczęśliwe dziecko niż coś, co jest nie tak, jak powinno być i w tym dziecko

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości