Maffashion o związkach celebrytek ze sponsorami. "Nie ma drogi na skróty"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Maffashion ostrzegła fanki

Maffashion odniosła się do ostatnich wyznań polskiej influencerki, która przez lata żyła u boku milionera stosującego wobec niej przemoc psychiczną. Blogerka zwróciła się do swoich obserwatorek i przestrzegła je przed wchodzeniem w takie relacje. "Blask odbity od loga torebki nigdy nie będzie blaskiem was jako ludzi" - mówiła.

Maffashion to jedna z najbardziej znanych polskich influencerek. Celebrytka zaczynała swoją karierę od modowego bloga, a potem stopniowo poszerzała swoją działalność. Dziś Julia Kuczyńska prowadzi markę odzieżową, jest mamą na pełny etat i prawdziwą ikoną mody. W tym wszystkim gwiazda nie zapomina też o sprawach ważnych społecznie i często angażuje się w pomocowe akcje. Na swoim Instagramie Maffashion nie przebiera też w słowach i szczerze komentuje wydarzenia ze świata polityki i show-biznesu. Tym razem celebrytka odniosła się do historii innej polskiej influencerki, która niedawno obiegła sieć.

Maffashion o sytuacji Karoliny Drepieńskiej: To przestroga dla dziewczyn

Karolina Drepieńska to pochodząca z Białegostoku influencerka, którą na Instagramie śledzi cztery miliony obserwujących. Celebrytka rozwinęła swoją karierę poza granicami Polski, wiodąc luksusowe życie w Miami u boku 60-letniego milionera. Niestety, jej bajka nie okazała się być usłana tylko różami. Influencerka w ostatnich dniach zdecydowała się na pewnego rodzaju spowiedź do swoich fanów i przyznała, że przez lata jej partner notorycznie ją zdradzał i znęcał się nad nią psychicznie. Kobieta zaznaczyła, że zamierza odciąć się od toksycznego milionera i rozpocząć nowe życie z dala od niego. Przyznała także, że wszystkie luksusowe torebki, auta i inne drogie prezenty nie były warte tego, co z nim przeszła.

Film natychmiast obiegł całą sieć i zebrał tysiące komentarzy. Jedną z osób, które postanowiły publicznie zabrać głos w sprawie jest Maffashion. Julia Kuczyńska przyznała, że miała okazję osobiście poznać Karolinę Drepieńską i nawet zrobiła sobie z nią zdjęcie. Okazało się, że celebrytka często fotografowała się ze znanymi osobami.

"Tak sobie czytam, potem googlam i patrzę, o wow... Yyy, mamy wspólne zdjęcie. Aczkolwiek musiałam dokładniej poszukać, czy to na pewno ona. I potem trafiłam na nagranie Sylwestra Wardęgi z Marcinem Dubielem. A tu foty z innymi, Marcelina, Paulina, Stuu, Asia Horodyńska, Quebo, Zień, Olciak, Kupisz, Woliński, Pieczonka.." - zaczęła wyliczać na InstaStories Maffashion.

Julia Kuczyńska zaznaczyła, że postanowiła wypowiedzieć się na ten temat, ponieważ chciała ostrzec swoje młode fanki przez wchodzeniem w podobne relacje oparte jedynie na pieniądzach.

"Dlaczego to publikuję, dlaczego o tym przypominam... Otóż uważam, że to warta pokazania przestroga (mam nadzieję) dla wszystkich młodziutkich dziewczyn, wabionych pokusą "popularności", luksusów, jachtów, markowych ciuszków, prywatnych samolotów, modnych knajp, znanych znajomych etc., życia sponsorowanego przez bogatych typów" - powiedziała.

Ela Pruszyńska z "Żon Miami" o niezależności
Ela Pruszyńska z "Żon Miami" o niezależności Ela Pruszyńska z "Żon Miami" o niezależności

Maffashion o celebrytek związkach ze sponsorami. "Nie ma drogi na skróty"

Maffashion zaapelowała do fanek i podkreśliła, że dobra materialne nie świadczą o tym, jakimi są ludźmi. Gwiazda powiedziała, że najważniejszym powinno być dążenie do niezależności, ponieważ związki za pieniądze prędzej czy później mogą okazać się zgubne.

"Dziewczyny, jesteście w stanie wypracować niezależność, możecie, 'mając mniej' - bo mając swoje — czuć się super i wartościowo! Blask odbity od loga torebki nigdy nie będzie blaskiem was jako ludzi. A blask odbity od blasku osób znanych nigdy nie będzie waszym blaskiem i atutem. Owszem, da Wam poczucie chwilowej uwagi, atencji, która na koniec dnia... zniknie. Nie ma drogi na skróty!!! Życie w kłamstwie i własnym wyobrażeniu, jak ma się to życie pokazywać — na dłuższą metę jest niemożliwe i wykończy was od środka" - mówiła.

Blogerka zwróciła się także w stronę rodziców, opiekunów i rodzin swoich obserwatorek, by byli czujni.

"Nie chcę tu nawiązywać do samej "prostytucji" - bo wiele sytuacji, o których czytałam (i wy także czytacie) są dla mnie niczym innym, jak właśnie tym. Ok, żyj i daj żyć innym tak, jak chcą... Chciałabym, tylko aby (czytając takie historie) więcej młodych dziewczyn oraz ich rodziców trzymało rękę na pulsie i umyśle" - zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości