Maffashion potwierdziła rozstanie z Sebastianem Fabijańskim. "Nie jest łatwo"

Maffashion potwierdza rozstanie z Sebastianem Fabijańskim
Maffashion potwierdza rozstanie z Sebastianem Fabijańskim
Źródło: MW Media
Maffashion za pomocą InstaStories potwierdziła, że rozstała się z Sebastianem Fabijańskim. Blogerka powiedziała, że związek z ojcem jej dziecka rozpadł się już trzy tygodnie temu. Odniosła się także do stwierdzenia swojego byłego już partnera, który w jednym z wywiadów powiedział, że po powiększeniu ich rodziny stał się "tym trzecim". "To mnie akurat boli" - nie ukrywała Maffashion.

Maffashion i Sebastian Fabijański w ostatnim czasie nie pokazywali się razem, a w sieci zaczęły krążyć plotki o rzekomym kryzysie w związku pary. Sam aktor zapewniał jednak, że nie ma nic na rzeczy, a on sam po tym, gdy na świat przyszedł jego syn, został częściowo odsunięty od rodziny. Teraz głos zabrała sama Julia Kuczyńska, która potwierdziła, że jej związek rozpadł się już trzy tygodnie temu.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Maffashion potwierdziła rozstanie z Sebastianem Fabijańskim

Maffashion zabrała głos w tej sprawie na swoim InstaStories. Blogerka przyznała, że zwlekała z ogłoszeniem tej decyzji, ponieważ nie czuła się na to gotowa. W obliczu pojawiających się jednak plotek postanowiła potwierdzić medialne doniesienia.

"Czekałam na moment aż będę bardziej gotowa psychicznie, stabilnie, bo nie jest łatwo i nie wiem, czy jestem gotowa, ale skoro już się pojawili jacyś rzekomi informatorzy, mam swoje podejrzenia, którzy tak wszystko wiedzą... A nie, to co jest napisane, nie jest prawdą. Jest dużo tam przekłamań. Rozstałam się z Sebastianem trzy tygodnie temu, około. Potwierdzam. W planie było powiedzenie tego wspólnie i wydanie oświadczenia" - powiedziała.

Julia Kuczyńska zaznaczyła przy tym, że nie chce prać publicznie brudów, dotyczących jej byłego partnera i jednocześnie ojca jej jedynego dziecka.

"Zależało im na tym, żeby uprzedzić w sumie jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chcę od razu podkreślić: nie mam zamiaru komentować, wywlekać, prać brudów... To nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o ten związek, on też nigdy nie był medialny, mimo że my osobami medialnymi byliśmy, to nasz związek taki od samego początku nie był" - kontynuowała.

Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maffashion odtrąciła Sebastiana Fabijańskiego? "Nie dystansowałam się"

Maffashin odniosła się także do niedawnego wywiadu Sebastiana Fabijańskiego, w którym stwierdził, że po pojawieniu się na świecie jego syna, stał się w rodzinie "tym trzecim".

"To akurat mnie boli. Nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem. Wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był... Pozdrawiam was serdecznie, to będzie chyba moja jedyna wypowiedź" - zakończyła.

Para była ze sobą od przełomu 2019 i 2020 roku. 10 września dwa lata temu na świat przyszedł ich syn, Bastian.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW Media

podziel się:

Pozostałe wiadomości