Magda Gessler o nowym sezonie "Kuchennych rewolucji". Chce otworzyć nową restaurację?

Magda Gessler z ekscytacją o nowym sezonie

Kolejny sezon "Kuchennych Rewolucji" zapowiada się naprawdę emocjonująco. Każda restauracja to historia ludzi, którym Magda Gessler pomaga odnaleźć właściwy kierunek działania zarówno w gotowaniu, jak i w życiu. Pomnażanie dochodów, inspirowanie właścicieli i cenne lekcje na całe życie — nadciągają nowe rewolucje!

Mija już 13 lat, odkąd Magda Gessler postanowiła odmienić oblicze polskiej gastronomii. Restauracje, które przeszły "Kuchenne Rewolucje" można już spotkać niemal w każdym zakątku kraju. W tym sezonie ekipa programu z Magdą Gessler na czele skupiła się na okolicach Poznania.

26. sezon "Kuchennych Rewolucji". Gdzie tym razem rządzi Magda Gessler?

Jak z zapomnianego baru zrobić restaurację ze wspaniałą kuchnią, do której goście ustawią się w kolejce? Opracowany plan na każdą, nawet najbardziej beznadziejną sytuację, ma oczywiście Magda Gessler. Pierwsza dama polskiej gastronomii nie raz pokazała, że hasło "nie da się" istnieje tylko w głowach restauratorów. Tak było również podczas zdjęć do najnowszego sezonu.

- Z czteroosobowej rodziny może w ciągu roku powstać rodzina, która ma dochody, które pozwalają jej na życie prawie że w 'high life'. Z 600 zł mają 18 000 zł obrotów dziennie. To się powtarza miasteczko w miasteczko - tłumaczyła Magda Gessler Olivierowi Janiakowi.

Magda Gessler zapowiada otwarcie nowej restauracji?

Prowadząca zdradziła, że w tym sezonie możemy spodziewać się efektów rewolucji między innymi w Trzmielu, Komornikach, czy Mielcu. Przyznała też, że na własne oczy obserwuje realną zmianę, którą w życie uczestników wprowadza uczestnictwo w programie.

- To są rewolucje, które ewidentnie ekonomicznie zmieniają nie tylko myślenie, ale i sytuację socjalną i społeczną tych ludzi. I naprawdę gotują tam dobrze, a po mojej lekcji - genialnie. Ale przedtem to też nie była taka tragedia, tylko zły kierunek. To jest tyle satysfakcji! Codziennie do mnie piszą, że mają kolejki, że czegoś takiego jeszcze nie było — chwali się Magda Gessler.

Magda Gessler zdradziła też, że inspirując się szczęściem, jakie obserwuje u właścicieli restauracji, sama zaczęła myśleć o otwarciu kolejnego lokalu. Czy zdoła pogodzić to z kolejnymi sezonami? Oby!

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

Pozostałe wiadomości