Magda Mołek zabrała głos po rozstaniu z mężem. "Nie muszę i nie chcę być dzielna"

Magda Mołek
Magda Mołek
Źródło: MWMEDIA
Magda Mołek na początku marca tego roku wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że rozstała się z mężem. Dziennikarka zaznaczyła, że nie zamierza komentować powodów rozstania w mediach, jednak po kilku tygodniach ponownie zabrała głos. Powiedziała, jak się czuje.

Magda Mołek była dwukrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był Daniel Lewczuk, z którym dziennikarka rozstała się w 2005 r. Po sześciu latach Magda Mołek wyszła za Macieja Taborowskiego, z którym w 2011 r. powitała na świecie syna Henryka, a siedem lat później syna Stefana.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Historia miłości księcia Williama i księżnej Kate
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magda Mołek zabrała głos po rozstaniu z mężem

Niestety, ich małżeństwo również nie przetrwało próby czasu, o czym dziennikarka poinformowała na Instagramie. Magda Mołek w oświadczeniu zaznaczyła, że zdecydowała się sama poinformować o tym media, aby jej dzieci na tym nie ucierpiały aż tak bardzo.

"Uprzedzając ewentualną medialną burzę, w trosce o spokój moich dzieci i najbliższych, chcę Was poinformować, że musiałam podjąć decyzję o rozwodzie z moim mężem. Proszę o uszanowanie tego trudnego momentu. Każde naruszenie moich dóbr osobistych, mojej prywatności, będzie niezwłocznie kierowane na drogę sądową. Te z Was, które są mi dziś życzliwe, proszę o wsparcie. Dziękuję. Magda" - czytamy w oświadczeniu.

Teraz Magda Mołek po kilku tygodniach od rozstania zabrała głos na Instagramie. W długim wpisie wyjaśniła, jak się czuje.

"W życiu można podpierać ściany, ale można też wyjść do tego świata. Próbować zmian, odważać się, podejmować wysiłek. Nic nie jest łatwe, nic nie spada samo z nieba. Przez wiele ostatnich miesięcy przekonałam się, że bycie 'dzielną' to ogromne obciążenie. Starałam się więc robić swoje, tak, jak mogę i umiem w danym momencie, na ile starczało mi sił. I choć wiele razy nie starczało, to trwałam w tym. A to dla mnie — tej zawsze dzielnej i odważnej — było ogromnym wyzwaniem. Ale dziś wiem, że nie muszę i nie chcę być dzielna. A jak sobie na to pozwalam, to zaczynam spokojniej żyć. I wtedy mogę śmiało mówić 'ja się dopiero rozkręcam' w pewności, że wszystko będzie dobrze, bo znam siebie. I wiem, że sobie poradzę — jakoś. I to 'jakoś' będzie dobre. Bo przecież nie musi być zawsze najlepsze, prawda?" - czytamy.

Magda Mołek i Maciej Taborowski — historia miłości

Magda Mołek i Maciej Taborowski poznali się na imprezie u wspólnych znajomych. Dziennikarka długo nie mówiła w mediach o nowym związku, do czasu aż paparazzi przyłapali parę w czułym objęciu. Internauci szybko wyśledzili, że wybrankiem dziennikarki jest młodszy od niej o dwa lata prawnik.

Niedługo później, bo już w 2011 r. zakochani pobrali się i jeszcze tego samego roku na świecie pojawił się ich syn Henryk, a w 2018 r. urodził się Stefan.

Magda Mołek w wywiadach unikała poruszania tematów dotyczących życia prywatnego, jednak czasami robiła wyjątek. W 2020 r. w podcaście "Matka też człowiek" Justyny Szyc-Nagłowskiej dziennikarka wyznała, jak zmieniło ją macierzyństwo.

"Poczułam, co to znaczy być matką na 100 proc. wtedy, jak urodziłam drugie dziecko. Przy pierwszym to jednak miałam wrażenie, że odpoczywam, a jak pojawiło się drugie, to nagle zrozumiałam, co to znaczy, że wszystko wali ci się na głowę. Po trzech miesiącach od narodzin mojego drugiego syna powiedziałam do swojej mamy: 'Mamo, albo mi pomożesz, albo umrę, bo nie daję rady'" - mówiła.

Kilka lat temu w rozmowie z magazynem "Viva!" Magda Mołek powiedziała, dlaczego poprosiła o pomoc mamę i teściową.

"Prawda jest taka, że poprosiłam o pomoc i moją mamę, i teściową. Mamy też nianię. Inaczej macierzyństwo wykluczyłoby mnie z życia zawodowego. Mojego męża też, bo oboje mamy swój zawodowy, trudny świat. A ja kocham swoją pracę i nie umiem bez niej żyć" - wyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości