Emilia z "HP" zadała ważne pytanie. Odpowiedź Dominiki zaskakuje

Emilia Salwa z "Hotelu Paradise 8"
Emilia Salwa z "Hotelu Paradise 8"
Źródło: Materiały prasowe TVN7
Emilia Salwa jest nową uczestniczką w "Hotelu Paradise 8". Wraz z Kasią Stępień i Jankiem dołączyli do programu i połączyli się w trzy trójkąty. Janek dołączył do Ady i Bartka, Kasia jest w parze z Olą i Kacprem, a Emilia trafiła do Dominiki i Oskara. Teraz zadała ważne pytanie na Instagramie, a odpowiedź Dominiki zaskoczyła internautów.

8. edycja "Hotelu Paradise" z odcinka na odcinek dostarcza widzom nowych emocji. W ostatnim z nich mogliśmy obserwować niezwykłe zawirowania. Przypomnijmy, że przed ostatnim Rajskim Rozdaniem Ola i Michał otrzymali zadanie, aby wyznaczyć dwie osoby, które zablokują.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Klaudia El Dursi o byłym partnerze. Jaką mają relację po rozstaniu?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Troje nowych uczestników w "Hotelu Paradise". Namieszają?

Po niełatwych dyskusjach wspólnie wybrali Kacpra i Ksenię, co oznaczało dla Ksenii bilet w jedną stronę. Nowa uczestniczka pożegnała się z programem, a Ola znów połączyła się w parę z Kacprem, jednak podeszła do tego z zupełnie innym nastawieniem i wszystko wskazuje na to, że tym razem może im się udać, gdyż wszyscy pamiętają ich trudną relację.

Kiedy w hotelu zapanował względny spokój, okazało się, że trzy pary zostały wytypowane na randki, byli to: Ada i Bartek, Ola i Kacper oraz Dominika i Oskar. Uczestnicy, którzy pozostali w hotelu obawiali się poważnych konsekwencji, jednak ich podejrzenia się nie sprawdziły, gdyż niedługo później wszyscy uczestnicy wrócili do wietnamskiej willi, a nawet było ich o 3 więcej.

Dwie singielki i jeden singiel dołączyli do "Hotelu Paradise", jednak takiego wejścia nie było w poprzednich edycjach. Janek dołączył do Ady i Bartka, Kasia do Oli i Kacpra, a Emilia do Dominiki i Oskara. O ile Kasia i Emilia zostały przyjęte dobrze w nowych "parach", to Ada i Bartek nie kryli niezadowolenia z faktu, że od dziś muszą dzielić jedno łóżko z obcym mężczyzną.

Dominika Bereś zaskakująco o Emilii. Internauci zaskoczeni

Widzowie wiedzieli jednak, że single nie dopasowali się do par w hotelu sami, a zrobiła to za nich Ksenia, która otrzymała takie zadanie tuż po odpadnięciu z programu. Jak na razie nie wiemy, jak potoczą się ich losy w programie i czy uda im się stworzyć jakieś pary.

W ostatnim odcinku mogliśmy zauważyć, że Emilii spodobał się Oskar i być może będzie chciała stworzyć z nim relacje. Uczestniczka postanowiła doradzić się internautów. Na Instagramie zapytała, z kim powinna stworzyć parę.

Wiele osób odpisało, że powinna połączyć się z Oskarem, jednak to komentarz Dominiki wzbudził największe zainteresowanie, bowiem uczestniczka napisała, że ta powinna się związać... z nią!

"Ze mną" - czytamy.

Emilia z "HP" o tym, z kim chciałaby być w parze
Emilia z "HP" o tym, z kim chciałaby być w parze
Źródło: Instagram

Myślicie, że Emilia i Dominika dobrze dogadywałyby się w parze? Internauci są o tym przekonani.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości