Magdalena Stępień jest w nowym związku. "Dopiero teraz się zdecydowałam"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Magdalena Stępień jest w związku

Magdalena Stępień pokazała na InstaStories zdjęcie złączonych dłoni i zasugerowała, że jej serce jest znów zajęte. W najnowszej rozmowie przyznała, że jakiś czas temu weszła w nowy związek, o którym aż do tej pory nie powiedziała fanom.

Magdalena Stępień przez ostatni rok udowodniła, że jest jedną z najsilniejszych kobiet, jakie możemy obserwować w polskim show-biznesie. Celebrytka najpierw doświadczyła porzucenia przez partnera, a potem musiała uporać się z niewyobrażalną tragedią, jaką jest śmierć własnego dziecka. Modelka nigdy nie ukrywała, że było jej bardzo trudno, ale za każdym razem potrafiła podnieść się z kolan.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Krupa była pytana, czy jest w ciąży. "Uderzyło mnie to w serce"
Joanna Krupa była pytana, czy jest w ciąży. "Uderzyło mnie to w serce" W rozmowie z nami Joanna Krupa wróciła wspomnieniami do czasów, gdy była pytana o to, czy jest w ciąży. Miała wówczas problemy ze zdrowiem.

Magdalena Stępień jest w nowym związku

Od śmierci syna Magdaleny Stępień minęło już ponad pół roku. W tym czasie modelka przepracowała swoją żałobę i stara się dziś przekuwać ją w niesienie pomocy innym rodzinom, które przechodzą przez podobne problemy. Od pewnego czasu widać, że jej życie na nowo zaczyna się układać. Niedawno zdradziła, że może liczyć na wsparcie... partnera.

Magdalena Stępień opublikowała na InstaStories zdjęcie złączonych rąk.

"Lepiej razem!" - napisała.

Magdalena Stępień jest w związku
Magdalena Stępień jest w związku Magdalena Stępień jest w związku Źródło: Screen IG

Celebrytka do tej pory nie mówiła fanom, że jest zakochana i że się z kimś spotyka. W rozmowie z Plejadą potwierdziła nowy związek, ale zaznaczyła jednocześnie, że nie chce upubliczniać tej relacji.

"Dopiero teraz się zdecydowałam, tak jak mówiłam wcześniej, nie będę pokazywać mojego prywatnego życia z partnerem na Instagramie" - powiedziała.

Magdalena Stępień była partnerką Jakuba Rzeźniczaka

Magdalena Stępień sławę zyskała dzięki udziałowi w programie "Top Model", jednak bez wątpienia, największy rozgłos przyniósł jej związek z Jakubem Rzeźniczakiem. Para przez wiele miesięcy uchodziła za wręcz idealną i chętnie dzieliła się swoim szczęściem w sieci. Pewnego razu celebryci ogłosili, że spodziewają się syna. Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak zaczęli kupować dla chłopca wyprawkę i nic nie wskazywało, że wkrótce się rozstaną.

Piłkarz porzucił ukochaną chwilę przed porodem dla innej kobiety, Pauliny Nowickiej, która obecnie jest jego żoną. Magdalena Stępień została wówczas sama z noworodkiem. Chłopiec dostał na imię Oliwier i szybko stał się oczkiem w głowie mamy. Los nie był jednak łaskawy dla modelki. Kiedy wydawało się, że uporała się z rozstaniem z ukochanym, lekarze zdiagnozowali u jej syna rzadkiego raka wątroby. Magdalena Stępień nie miała pieniędzy na leczenie chłopca, więc zorganizowała internetową zbiórkę, a następnie wyjechała z Oliwierkiem do Izraela, gdzie maluch dostał fachową opiekę.

Niestety lekarzom nie udało się uratować jego życia. Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka zmarł w lipcu 2022 roku. Kilka miesięcy później piłkarz poślubił Paulinę Nowicką.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości