Paulina Smaszcz wróciła w rodzinne strony, aby spędzić z bliskimi dzień Wszystkich Świętych. Była żona Macieja Kurzajewskiego pojechała do Poznania i tam razem z mamą odwiedzała rodzinne groby.
Paulina Smaszcz postanowiła wrócić do rodzinnego Poznania, aby spędzić tam dzień Wszystkich Świętych. Wstawiła na Instagram zdjęcie z mamą i podzieliła się kilkoma refleksjami.
Paulina Smaszcz z mamą odwiedzają groby z okazji Wszystkich Świętych
Paulina Smaszcz urodziła się w Poznaniu i skąd pochodzą jej najbliżsi. W stolicy Wielkopolski zostali pochowani zmarli członkowie jej rodziny. Ostatnio odwiedzała ich groby z okazji 1 listopada. Towarzyszyła jej mama. Paulina Smaszcz opublikowała na Instagramie skłaniający do refleksji post. Mama zapozowała z córką do selfie w samochodzie.
"Dzisiaj drogą wspomnień po poznańskich cmentarzach prowadzi mnie moja niepowtarzalna królowa - matka Zofia. Wspominamy ciepło, wzruszamy się i śmiejemy. Nie możemy się zamartwiać, bo mamy dobre wspomnienia"- napisała gwiazda na Instagramie.
Paulina Smaszcz o bliskich
Paulina Smaszcz w swoim wpisie podzieliła się kilkoma ważnymi refleksjami związanymi ze świętem przypadającym na 1 listopada. Stwierdziła, że ten czas nostalgii i wspominania jest dla niej cenny z wielu powodów. Podkreśliła, jak ważna jest dla niej pamięć o zmarłych.
"Nie chcemy Was pamiętać chorych i zbolałych. Pragniemy widzieć Was spokojnych, uśmiechniętych, w najlepszych momentach, silnych i pogodzonych, że świat pędzi, czas mija i każdego czeka śmierć" - napisała o bliskich zmarłych gwiazda.
Pamięć o zmarłych i dobre podejście do życia Paulina Smaszcz chce pielęgnować u synów.
"Uczyliście mnie doświadczania i radości życia. Teraz ja uczę tego moich synów, by czerpać z życia garściami i że miłość jest w życiu najważniejsza. Tato, Babciu, Dziadku, Maryniu, Agato, Maćku, nigdy nie skasuję Waszego numeru telefonu. Dla mnie zawsze jesteście i zawsze będziecie ze mną, w moim sercu, dzięki naszym rozmowom, wspomnieniom, radości bycia razem. Kocham na zawsze" - podsumowała dziennikarka.
Paulina Smaszcz z synem:
Selfie Pauliny Smaszcz z mamą spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem jej obserwatorów na Instagramie.
"Dziękuje Pani za mądrość, czerpię z niej ogromną siłę w każdym Pani poście", "Cudnie żyć wspomnieniami i przekazywać młodemu pokoleniu, co jest najważniejsze na ziemi", "Przepięknie to ujęłaś. Dziękuję za ten wpis" - czytamy w komentarzach pod postem Pauliny Smaszcz.
Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.
Czytaj też:
- Franciszek Pieczka, Witold Paszt, Jerzy Trela... – to ich pożegnaliśmy w tym roku. Przypominamy ich dokonania
- Pierce Brosnan o przemianie Dwayne'a Johnsona w filmie "Black Adam". "Był jak posąg, epicki widok"
- Marta Żmuda Trzebiatowska o dzieciach. "Mojemu synowi się wydaje, że jestem lekarką"
Autor: Kamila Jamrożek
Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA