Gwiazdy

Maja Bohosiewicz narzeka na toalety na lotnisku. Nie przebierała w słowach

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz wypoczywa właśnie na rajskich wakacjach z rodziną. Niestety, już na lotnisku napotkała pierwsze "przeciwności losu". Chodzi o toalety na lotnisku w Modlinie. "Papieru brak, kible obs*ane, śmieci się wysypują" - czytamy. Lotnisko odpowiedziało na zarzuty.

Maja Bohosiewicz relacjonowała na InstaStories rodzinny wyjazd. Pierwsze zdjęcia i nagrania pojawiły się z lotniska w Modlinie. Gwiazda miała nieprzyjemność korzystania z tamtejszych toalet. Ich stan pozostawiał wiele do życzenia.

Maja Bohosiewicz o stanie toalet na lotnisku w Modlinie

Rodzinne wakacje gwiazdy nie zaczęły się najlepiej. Maja Bohosiewicz na lotnisku w Modlinie postanowiła skorzystać z toalety. To, co tam została, zaskoczyło ją do tego stopnia, że postanowiła o tym powiedzieć w sieci. Nie przebierała w słowach, opisując stan łazienek.

"Lotnisko Modlin - papieru brak, kible obs*ane, mydła brak, śmieci z kosza się wysypują - ale karta co pół godziny podpisana. Tylko ze złą datą" - czytamy.

Maja Bohosiewicz, lotnisko
Maja Bohosiewicz o toaletach na lotnisku Maja Bohosiewicz, lotnisko Źródło: instagram.com/majabohosiewicz/
Natasza Urbańska o relacji z Januszem Józefowiczem, wspólnym życiu i pracy
Natasza Urbańska o relacji z Januszem Józefowiczem, wspólnym życiu i pracy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Lotnisko w Modlinie odpowiada na zarzuty Mai Bohosiewicz

Marek Rymkiewicz, szef biura handlowo-marketingowego lotniska w Modlinie, w rozmowie z Plotkiem odniósł się do zarzutów Mai Bohosiewicz. Pracownik lotniska podkreślił, że takie sytuacje mogą się zdarzać "sporadycznie".

"Jest nam niezmiernie przykro z powodu opisanego zdarzenia. Sporadycznie mogą zaistnieć sytuacje, w których pomimo przeprowadzonego serwisu sprzątającego, przy bardzo dużej liczbie osób korzystających z toalet, ich stan czystości nie będzie zadowalający" - czytamy.

W dalszej części komentarza Marek Rymkiewicz tłumaczy, że lotnisko podejmuje wiele działań, aby zapobiec takim sytuacjom w przyszłości.

"Podejmujemy wiele działań w celu uniknięcia takich zdarzeń. Obejmują one m.in. zmianę zasad sprzątania przez serwis sprzątający oraz zwiększenie jego obsady. Ponadto na letni szczyt przewozowy uruchomiliśmy na antresoli terminala, w części odlotowej, dodatkowe, przeznaczone dla pasażerów toalety, które powinny spowodować poprawę standardu obsługi pasażerów" - mówi.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szilagyi

Pozostałe wiadomości