Majka Jeżowska o różnicy wieku w związku. Wyznała, że spotyka się z młodszym mężczyzną

Majka Jeżowska
Majka Jeżowska o różnicy wieku w związku
Źródło: MWMEDIA
Majka Jeżowska ma za sobą kilka nieudanych związków oraz burzliwych relacji. W najnowszym wywiadzie wokalistka wyznała, że aktualnie się z kimś spotyka! Mężczyzna jest od niej młodszy o około 10 lat, co zupełnie jej nie przeszkadza. Co Majka Jeżowska sądzi o różnicy wieku w związku?

W ostatnim czasie o Majce Jeżowskiej sporo mówi się bynajmniej nie ze względu na pokaźny dorobek artystyczny. Wokalistka, znana z utworu "A ja wolę moją mamę", który powstał na bazie tekstu autorstwa Agnieszki Osieckiej, nie boi się tematów tabu. Jest pewną siebie kobietą, która ochoczo opowiada o tym, jaka powinna być nowoczesna babcia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Tajemnice Produkcji #14 Kulisy programu "MasterChef"

Majka Jeżowska o różnicy wieku w relacji

Majka Jeżowska ma za sobą burzliwe miłosne życie. Pierwszym mężem gwiazdy został Janusz Koman, z którym doczekała się syna Wojciecha. Ich relacja nie była usłana różami, bowiem muzyk miał skłonności do agresji. Raz pobił wokalistkę na tyle mocno, że ta o mało nie przepłaciła tego utratą głosu.

"Gdy Wojtuś miał roczek, dostałam propozycję śpiewania dla Polonii za oceanem. Taki wypad na dwa miesiące. Tuż przed wyjazdem zostałam pobita przez męża. Był znanym kompozytorem, 12 lat ode mnie starszym. Brutalem, ale nie chciałam tego przyjąć do wiadomości. Miałam 20 lat i byłam zakochana. Aż pewnej nocy wylądowałam w szpitalu z wylewem do strun głosowych od uderzenia w krtań. Mogłam wydobyć z siebie ledwie kilka słabych dźwięków. Dramat, bo mogło się to skończyć utratą głosu" - mówiła w rozmowie z "Vivą!".

Majka Jeżowska ma za sobą również drugie małżeństwo, tym razem z gitarzystą Tomem Loganem. Trwało 12 lat, a ich relacja przerodziła się w przyjaźń. Potem, przez przeszło 20 lat, wokalistka związana była z Dariuszem Staśkiewiczem, z którym założyła firmę fonograficzną Ja-Majka Music.

Aktualnie Majka Jeżowska jest pewną siebie i swoich atutów kobietą, która spełnia się nie tylko w roli matki i babci, ale przede wszystkim czerpie z życia garściami jako kobieta. W najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat związków. Przyznała, że aktualnie spotyka się z o 10 lat młodszym mężczyzną. W rozmowie z Katarzyną Zdanowicz nie ukrywała, że różnica wieku nie stanowi dla nich żadnego problemu.

Dzisiaj dla młodych mężczyzn wiek nie jest żadną przeszkodą — dla mężczyzn spełnionych, takich, którzy wiedzą kim są. Mamy przykłady takich związków w naszym świecie i są bardzo udane — oczywiście słyszę" "o, zobaczysz, nic z tego nie będzie". W drugą stronę to też działa, czasem jesteśmy rówieśnikami i nic z tego nie ma. Bardziej chodzi o takie dopasowanie duchowe, mentalne, taka symbioza, która nie patrzy na to, ile kto ma lat. To w wieku dojrzałym chyba jest najważniejsze
- powiedziała w podcaście "Zdanowicz pomiędzy wersami".

Natomiast w listopadzie zeszłego roku w jednym z wywiadów Majka Jeżowska przyznała, że nie ma potrzeby budowania poważnego związku.

"Ja już swoje przeżyłam, byłam trzy razy mężatką, urodziłam dziecko, jestem babcią i jestem spełniona, i mam zaje...go kochanka" - powiedziała artystka w podcaście "Damy w mieście".

Majka Jeżowska o tym, czy chodzi na randki

Jakiś czas temu Majka Jeżowska gościła w cyklu "Szafy gwiazd". W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała nie tylko o kulisach fantastycznych stylizacji, które od lat zachwycają fanów. Wokalistka zdradziła także, czy chadza na randki. Przyznała, że jej się zdarza! Na jaki ubiór wówczas stawia?

No można powiedzieć, że chodzę (śmiech). Chodzę na randki. Ubieram się bardzo różnie. Raczej swobodnie i praktycznie. Ale przede wszystkim lubię być zadbana, wypoczęta, wyspana, żeby był błysk w oku i żeby dobrze się czuć w swoim ciele. A to wiadomo, że u kobiety jest zmienną sprawą. Musimy się ubrać przede wszystkim w dobry nastrój, taką szczerą, naprawdę szczerą otwartość
- powiedziała w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą.

Przeczytaj cały wywiad z Majką Jeżowską: Majka Jeżowska o zmianie imienia i życiu po 60-tce. "Babcia powinna mieć seks" [TYLKO U NAS]

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości