Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest otwarta na nową miłość? Zabrała głos na temat plotek

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Ostrowska-Królikowska od czterech lat jest wdową. Jej ukochany mąż Paweł Królikowski zmarł w lutym 2020 r. i od tego czasu aktorka rzadziej pokazuje się w mediach. W ciągu najbliższych tygodni ma się to zmienić, a w ostatnim wywiadzie aktorka powiedziała, czy jest już gotowa na nową miłość.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski byli jednym z najbardziej znanych aktorskich małżeństw w Polsce. Aktorzy doczekali się aż piątki dzieci: Antoniego, Jana i Ksawerego, a także Julii i Marceliny. Najstarszy syn Antoni Królikowski poszedł w ślady rodziców i dziś jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

BALBRACICOLLINS_OPOZDA_SYN
Joanna Opozda o przyszłości syna. Czy chciałaby, by poszedł jej śladami? "Wolałabym, żeby obrał inną ścieżkę"
Joanna Opozda w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznaje, że nie chciałaby, aby jej syn poszedł jej śladami. Aktorka podkreśla jednocześnie, że Vincent jest oddzielnym bytem, toteż nie zamierza w przyszłości ingerować w jego wybory.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest otwarta na nową miłość?

Paweł Królikowski od dziecka wykazywał zainteresowania teatralne. Podczas egzaminów do wrocławskiej szkoły aktorskiej poznał Małgorzatę Ostrowską i niedługo później ją poślubił. Aktor wykreował wiele znakomitych ról, które możemy podziwiać w produkcjach takich jak "Ciało", "Długi weekend", "Odwróceni", "Kryminalni", "Druga szansa", "Belfer" czy "Sługi wojny".

Niestety, ich rodzinną sielanką przerwały problemy zdrowotne aktora. Paweł Królikowski w 2015 r. przeszedł zabieg usunięcia tętniaka mózgu. Cztery lata później przeszedł kolejną operację z powodu guza mózgu. Kilka miesięcy później 27 lutego 2020 r. aktor zmarł. Miał 58 lat.

Jego pogrzeb odbył się 5 marca 2020 r., a ciało aktora spoczęło na warszawskich Powązkach w Alei Zasłużonych. Niebawem od jego śmierci miną 4 lata. W ostatnim wywiadzie Małgorzata Ostrowska-Królikowska powiedziała, czy jest gotowa na nową miłość.

Nie wiem. W ogóle o tym nie myślę. Jestem na takim etapie, że w ogóle mnie to nie interesuje. Mam tyle obowiązków, tyle spraw na głowie, tyle tego życia, by je przeżyć, podzielić się nim z innymi, a jest tych ludzi dużo, że w ogóle tak o sobie nie myślę. Na razie ten program uruchamia mnie do tego, żeby o sobie pomyśleć
- powiedziała.
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Źródło: MWMEDIA

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o nieślubnym synu Pawła Królikowskiego

Kilka miesięcy temu "Super Express" dotarł do informacji dotyczących istnienia nieślubnego syna Pawła Królikowskiego, który miał się urodzić już w czasie, kiedy żoną aktora była Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Aktorka miała jednak wybaczyć mężowi zdradę.

Syn Pawła Królikowskiego miał być obecny na jego pogrzebie. Ponadto chłopak mieszka we Wrocławiu, wraz ze swoją mamą. Na początku rodzina Królikowskich nie chciała zabierać głosu w tej sprawie, jednak po kilku dniach aktorka potwierdziła szokujące doniesienia.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z Pudelkiem powiedziała:

"Tak, potwierdzam. Nie będę komentować sprawy z szacunku do syna Pawła, ponieważ nie jest to osoba publiczna, a temat dotyczy spraw osobistych. Ponadto jest to człowiek dorosły, wobec czego nie będę odnosić się do tematu. Maciek jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny" - powiedziała aktorka. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości